نظر دهیاری برای تفکیک زمین ورثه ای در مشهد

با سلام و خسته نباشید.خدا کنه جواب کارشناسان دو نبش به همین زودی بهم برسه و دو سال دیگه که کارازکار گذشته نیاد جوابش... القصه:زمینی موروثی در روستایی اطراف مشهد که کاربری مسکونی داشت را بین ورثه تقسیم و از ابتدا با هماهنگی بنیاد مسکن و استان قدس پله پله جلو رفتیم هرجا هم که نیاز به پرداخت تعرفه و مبالغی اعم از حق کارشناس و بازدید زمین و و و..بود انجام دادیم تا بالاخره حریم هر سهم مشخص برای هر یک پرونده آیی باز شد و در حال آخرین مرحله پرداخت حق تقدیمی آستانه هستیم. حالا دهیاری طبق قانونی که دو ماه است تصویب شده درحالیکه ما یک سال است در حال تفکیک و انجام مراحل اخذ سند هستیم میگوید 30درصد از زمینهایتان ویا مبلغش را باید بابت کاربری خدماتی صلح نامه با دهیاری بنویسید در غیر اینصورت از نظر ما این زمین مشگل دارد. حالا چه کنیم ما با این دهیار ؟حرفش منطقیه؟

مهدی جلالیان

2 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
شما دقیقا در کدام منطقه مشهد هستین چون هم استانه این وهم دهیاری از سمت جاده کلات تا شاهنامه باید باشین احتمالا. در حق تقدیمی استانه راهکار داره مم بشه.بی زحمت ابلاغیه ویا فیش درامدی دهیاری مبنی بر پرداخت 30 درصد زمین ویا ارزش سی درصد رو اخذ کردین یانه ?قابل کسر میباشد ... همانطور که ما 55 درصد شهرداری رو که اخذ میکند 40 درصد میکنبم.
2 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.