آیا برای ملکی که بدون مجوز ساخته شده می‌توان سند گرفت؟

سلام وقت بخیر به من یه ملک قولنامه‌ای برای خرید معرفی شده که بدون مجوز ساخته شده. این ملک بعدا برای سند شدن به مشکل برمیخوره؟ مالکیت زمینشو چک کردم. سلسله قولنامه‌هاش مشکلی نداشت.

سحر محمدی

2 سال پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
باسلام.برای اخذسند چند روش هست.برای شما کل اون زمین وپلاک باید درشهرداری اگر رای قلع نخوره باید تسویه بشه یعنی اگر شما یک طبق این بقیه طبقات باید تعیین تکلیف بشه.بازم اگر اطلاعات محل وزیربنارو بدین تا راهنماییتون کنم. مهندس محمد ترابی.کارشناس دادگستری ومشاور حقوقی درزمینه ملک.اراضی.شهرداری.مسکن.جهاد.منابع.بنیاد. تقسیم ترکه. دارایی.ثبت .استانقدس.اوقاف .پیداکردن پلاکها. جانمایی. صدور سند.تجاری و... 09395233719. 09155233719
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
برای سند هم ماده 147 هم هم قبلش باید ÷اریانکار شهرداریدذیافت کنید و استحکام بنده که معمولا با ÷رداخت جریمه و تغییراتی میشود ولی هزینه زیاد است
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب گرفتن سند چند نوع است که شما با قولنامه فقط سند ماده 147 یا خود اظهاری می توانید دریافت کنید که از نظر اعتبار همین قولنامه از نظر بنده معتبر تر هستند ولی برای وام و.. معمولا این سند میشود استفاده کرد ولی سند عادی باید صلحب سند اول باشد تابه شما انتقال بدهد که معمولا چون قولنامه ایت از ورثه صاحب سند اصلی ÷یدا نمیشوند و یا نمیاند این کار را انجام بدهند و.. *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.