از اتباع خارجی ملکی رو خریداری کردم، قولنامه هولوگرام دار ثبت میشه؟

سلام بنده ملکی خریداری کردم از اتباع خارجی آیا قولنامه هولوگرام دار ثبت میشود

بهنام علیزاده

5 روز پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 روز پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
برای اجاره میشود اتباع خارجی که مدارک معتبر دارند در مشهد در محدود که در 3 کلیومتری حرم مطهر نیست، میشود اجاره نامه با کدرهگیری تنظیم کرد که معمولا پاسپورت و کارت اقامت لازم است حالا خانه و مغازه فرقی ندارد ( ولی امروز در سال 1402 و سال اینده 1403 قوانین سخت تری برای اتباع ایجاد خواهد شد که شاید تاثیر زیادی در املاک مخصوص در مشهد دارد و متاسفانه بیشتر اتباع خارجی برای شنیدن این موارد گوش شنوا ندارند و کار خودشان را بدون رعایت موارد قانونی میکنند که در نهایت حتما متحمل زیان زیادی میشوند)
2 هفته پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام نه نمیشود مگر با شرایط خاص که قانون خرید ملک مشخص کرده است متاسفانه سالانه بسیاری از مردم با چنین خرید فروش هایی خودشان گرفتار بسیاری از کلاهبرداری ها میکنند و... سایر موارد تخصصی باید حضوری تشریف بیاورید
4 هفته پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.