در صورت توقیف ملک باید چه کرد؟

سلام سه دانگ آپارتمان با کمک پدرم خریده‌ام. همسرم توقیف کرده.

مهدی جوادی

10 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام مهریه عندالمطالب یک طلب است که باید پرداخت شود اگر مدارک مالکیت به نام شماست قولنامه و سند تمام است( ولی اگر سند ملک به نام ÷در شمااست نه مالک ایشان است)، میرود توفیق و فروش و یا توافقی روی یک مبلغ خوب خودشوم ،خانم تون بردارد و...( متاسفانه امروز با سکه 30 و35 میلیون و حداقل مهریه 100 به بالا تشکیل زندگی برای جوانان سخت و مهم تر مراقبت از زندگی کار بسیار سخت است اون هم امروز که بحث مهریه بااین قیمت طلا یک گرفتاری برای مردان است با این در ادهای که مثل یخ اب میشود)
10 ماه پیش
مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و املاک
باسلام احتمال زیاد ازطریق اجرای ثبت و بابت مهریه توقیف کرده. هیچ کاری فعلا نمیشه و میره برای مرایده وفروش. مگر اینکه اثبات کنید که قولنامه یا صلح کروین به یکنفر دیگه که روش خودشو داره تماس بگیرید.. مهندس محمد ترابی.کارشناس دادگستری ومشاور حقوقی شما در کلیه امور ملکی و شهرداری.جهاد.ثبت. مسکن وشهرسازی. اوقاف. استانه. منابع طبیعی و... درسراسر کشور..باما اطلاعات حقوقی ملکی خودرا بروز کنید ..toraby.blogfa.com 09395233719
10 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.