چطوری میتونم از همسایه ام که واحدش رو میخواد تبدیل به آرایشگاه کنه شکایت کنم؟

سلام من یه ملک مسکونی در آپارتمان 4 واحدی دارم و به تازگی یکی از مالکان می‌خواهد واحد خود را تبدیل به آرایشگاه کند. علیرغم اینکه به او اعتراض کرده‌ایم می گوید مجوز کار خانگی گرفته است. آیا مجاز است که چنین کاری انجام دهد؟ با توجه به اینکه امنیت ساختمان به مخاطره می‌افتد، چطور می توانم از او شکایت و مراحل قانونی را طی کنم؟

مزید

3 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام در موردتغییر کاربری و.. باید شهرداری و در مورد بحث ارایشگاه صنف و اداره امکان حرف اول میزند در مورد موضوع شما هم بهتر بجای شکایت و.. دنبال افزایش امنیت درب منزل و نصب دوربین و محدود کردن فضا دسترسی باشید چرا که امروز فشار اقتصای باعث شده از کنتور آب برق گاز تا موتور کولر و اسانسور و ایفون, انباری, خودرو, کفش و شیرالات لامپ و حتی یک متر سیم تلفن سرقت کنند در نهایت هر کس باید به فکر افزایش امنیت خانه خودش و درب ورودی و پنچره و خودرو و.. بحث بیمه و.. خودش باشد نه به دنبال دردسر چرا که با فشار اقتصادی افزایش اجاره امروز هر زن خانواده باید یا خیاطی و سایر کارهای خانگی داشته باشد تا تامین نیاز اساسی خود و خانواده اش باشد این موضوع را طی 5 سال گذشته خودم بارها در خانه مشاهد کردم .
3 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.