شرایط فسخ کردن قرارداد اجاره پیش از موعد چگونه است؟

اینجانب یه گلخانه به مبلغ 50 پیش ماهی 7 تومن اجاره کردم. میخواستم فسخ کنم ولی در قرارداد نوشته تا زمان مستاجر جدید نمیتوان فسخ کرد. چون مشتری نداره من هم کرایه رو نمیتونم بدم. میشه یه راه حلی به ما بگین ممنون میشم؟

بهرام فیض الهی

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
باسلام. بنظر من توی دیوار اگهیش کنید یا مشارکتی باکسی کارکنید .مهندس محمد ترابی کارشناس دادگستری درامورحقوقی.و ملکی و ثبت و شهرداری.و اوقاف.نقشه برداری. پیداکردن و جانمایی اسناد و استانقدس ومنابع و مسکن وجهاد و..درسراسر کشور 09155233719..09395233719
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب هیچ راهی ندارد به جز توافق و معمولا هم مالکان تا یک مستاجر جدید پیدا نکنند و هزینه کمیسیون املاک قرار داد رو پرداخت نکنید توافقی قرار داد باطل نمی کنند ولی گاهی مالکین هم هستند که با دریافت یک ماه اجاره و مبلع کمیسیون املاک فسخ توافقی میکنند درنهایت تنها راه شما این است که توافق کنید وگرنه تا پایان تاریخ قرار داد نمی توانید فسخ کنید یک طرف بهتربه چند دفتر املاک دیگر نیز مورد معرفی و از تبلغات مجازی نیز استفاده کند مالک *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.