فروش خانه و ایجاد فشار روی مستاجر

سلام ، قرارداد خانه ما سه ماه پیش تمام شد و صاحب خانه ما خارج از کشور بودن و نتونستیم قرارداد رو تمدید کنیم، و اعتمادی این کار و انجام دادیم صد در صد پول پیش و بالا بردن و پنجاه درصد اجاره، الان سه ماه هست که گذشته از قرارداد و خونه رو برای فروش گذاشتن به یه املاک سپردن، من با هزار زحمت تونستم قرار داد جدید رو بدم املاک تنظیم کنه و کد رهگیری ام با اطلاع صاحب خونه گرفتم ولی قرار داد جدید هیچ امضایی نداره، میخواستم ببینم کد رهگیری بدون داشتن قرارداد کافی هست یا خیر، و اینکه ایشون میگن به یکی وکالت دادن برای فروش خونه که ایشون بیاد قرار داد خونه رو هم امضا کنه ، اگر این قضیه سوری باشه من میتونم بعداً پیگیری و کنم و تا مهلت قرار داد جدید تو همین خونه بمونم در صورت فروش رفتنش؟

فرهاد ملکی

5 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام اگر اون املاک برای شما قرار داد تنظیم کرده !!! و اون قرار داد رو هم بدون امضاء مالک به شما داده !!!!مقصد 100 درصد این مشاور املاک نادان از قانون است ، می توانید از این مشاور املاک شکایت کنید که قرار داد بدون رعایت قوانین صنفی تنظیم کرده و مسئول پرداخت تمام خسارات شما هستد و چون یا باید یک نفر به عنوان وکیل با وکالت نامه مالک میامد و بعد قرار داد تنظیم میکرد و... به نحوه مال غیر تنظیم کرده و یک درد سر بزرگ دارد اگر مالک بگه من خبر نداشتم و.. شما بشین سر جات و حق بازدید هم نده تا اجاره نامه ات تمام بشود ، اگر اتفاقی افتاد از مشاور املاک تمام خسارت بگیرید( اگر هم که مبلغ اجاره هر ما ه میزی به حساب مالک و.. همون معیار تمدید قرار داد است) . انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** )
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی