آیا نوشتن قرارداد بنام شخصی جز ساکن اشکال قانونی ندارد؟

مالک هستم. دو سال پبش واحد رو به یک آقای وکیل اجاره دادم. ولی بعد از سکونت متوجه شدم که خودش هیچ شبی در محل واحد ساکن نشده و خانم تنها زندگی می کند. نمیدانم صیغه آن مرد شده یا چطوریه. سال اول رهن بود. ولی سال بعد رهن و اجاره کردم. فعلا قرداد تمدید رو ننوشتم. اجاره رو خود خانوم به کارتم میریزه. سوال1: آیا نوشتن قرارداد بنام اون آقا ولی سکونت این خانم اشکال قانونی داره ؟ سوال2: اون آقا به این خانوم سر میزنه و این خانوم اعلام کرده که زن و بچه دیگه داره.

رضا

2 روز پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام ادم خوب نیست در کاردیگران فضولی کند ولی بایددر مورد قرارداد و ملک خودش مثل شما دقتش بالا باشد تا بعدا به مشکل نخورد بله همیشه باید قبلاز تنظیم قرار چنین مواردی رو لحاظ کنید مثلا قرار رو با آقای فلانی تنظیم کرده اید ایشان داری 3 نفر هستند و به شرط خانواده به ایشانداده اید حالا اول و یا حالا که متوجه شدید از این اقا درخواست مدارک زوجه کنید که فردا برای ملک شما و خانه شما و حتی خود شما مسائل و تهمت و ابروس شما دران محله نرود بگن فلانی هم اره ولی اینکه چون طرف مجرد بهش خونه نهیم و یا چون وکیل بهش اعتماد کنیم کار بسیاراشتباهی است در چنین موارد مشاور بهتر مدارک زوجه و حتی صیغه و گرفته و بایگانی کند و حتی بندی با رعایت مسائل و شونات رادراجاره نامه اضافه کند در صورت عدم رعایت این موارد قرار داد یک طرف مال با شهادت 3 همسایه می تواند یک نفره فسخ کند( در نهایت سرمایه شما درانجا است و مستاجر فقط مهمان است بهتر است
2 روز پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی