چطور می‌توان برای ملک آستانه‌ای سند گرفت؟

ما ملک آستانه‌ای خریدیم. چطور میشه براش سند گرفت؟

ر ف

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و کارشناس دادگستری
باسلام.ملک شما زمینه یا منزل ویا اپارتمان.درکدام شهر و منطقه این . تماس تا راهنمایی شوید. مهندس محمد ترابی.کارشناس دادگستری ومشاور حقوقی درزمینه ملک.اراضی.شهرداری.مسکن.جهاد.منابع.بنیاد. تقسیم ترکه. دارایی.ثبت .استانقدس.اوقاف .پیداکردن پلاکها. جانمایی. صدور سند.تجاری و... 09395233719. 09155233719
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب سلام برای املاک وقف و استانه اوول باید اجارنامه تمدید کنید و از طریق همون اداره و به اداره ثبت درخوست سند بدهید معمولا ماده 147 و.. ولی باید از شهرداری ÷ایانکار و نظام مهندسی استحکام بنا بگیرید و چون هزینه این موارد زیاد گاهی ارزش ندارد چرا که معمولا سند ماده 147 خوب است برای کارهای اداره و.. ولی از نظر بنده همین قولنامه قیدیمی در زمان مدعی ملک بسیار مهم میباشد و کار ساز *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.