برای دریافت کد رهگیری به کافی نت باید مراجعه کنیم؟

قرار شد کدرهگیر را از ملاک‌ها حذف شود.برای کد رهگیری به کافی نت مراجعه شود آیا این امکان دارد؟

سیدناصر موسویان

1 هفته پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
1 هفته پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام کد رهگیری و تنظیم قرار داد املاک و معاملات یک بحث تخصصی است و باید زیز نظر افراد متخصص که دارای گاهی تخصصی از اداره ثبت و جواز کسب و اموزش لازم و داری عدم سو سابقه و عدم اعتیاد و مسئولیت حقوقی قرار داد بر عهده دارند تنظیم شود نه یک کافی نت که هنوز نمیداند فرق ÷لاک ثبتی در سند و ÷لاک درب خانه چیست و یا فرق ودیعه و قرض الحسنه و رهن چیست در نهایت در زمان بروز مشکل کوچک و اختلاف مشاوراملاک بهتر این موارد مدیریت می کند و هزینه مشخص میگیرید ولی سامانه رایگان کدرهگیری اگر مشکلی ÷یش بیاد اولش و اخرش خود طرفین مقصر هستند و کافی نت و سامانه و.. هیچ جوبگویی ندارد و دردسر و راه کلاهبرداری در این موارد بسیاز باز است برای کلاهبرداران
9 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.