برای گرفتن قولنامه سیستم خطا میزنه که با این کد پستی قبلا کد رهگیری گرفته شده

سلام ببخشید من اومدم برای آپارتمانم قولنامه صادر کنم متاسفانه سیستم خطا میده میگه قبلا با کد پستی شما کد رهگیری گرفته شده الان باید چیکار کنیم؟

اعظم اکبری نیکو

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام اول مهم که کدپستی دقیق بزنید و بعد برسی از  سامانه اقدام کنید دوم اینکه قرار داد سال قبل کدرهگیری اجاره باید تمام شده باشد و روز بعد برای تمدید و ثبت جدید بزنید اگر تمام موارد اقدام کردید و دید که این موضوع که ملک قرارداد فعال دارد خوب با توجه به تجربه کاری در بحث بازرسی اتحادیه بودم معلوم که یک بنگاه از قوانین بیاطلاع کدپستی ملک شما رو قرار داد زده می توانید به اتحادیه و اداره ثبت مراجعه و بفهمید کدام املاک قرار داد زده بدون اجاره مالک ملک و از اون بنگاه و دوطرف قرارداد که از کدپستی شما سو استفاده کرده طرح شکایت کنید حالا اجاره یا مبایعه نامه باشد ( متاسفانه امروز کافی نت ها و املاک و ... بدون دقت و موارد قاونی قراردادهای کیلوی تنظیم میکنند)
8 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.