مشاور املاک میتونه تو دفتر خودش اجاره نامه برای خودش بنویسه؟

سلام.وقت بخیر،آیا مشاور املاک میتواند در دفتر خودش اجاره نامه برای خودش بنویسد و در آن قید کند که فرزندش در آپارتمان ساکن میشود؟و اگر هزینه شارژ ماهیانه را پرداخت نکند چه اقدامی باید انجام داد؟

علی امینی

2 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام در مورد عدم پرداخت مبالغ و ... از طریق اظهار نامه بهش اعلام کنید با مهلت حالا بنگاهی است و یا رئیس اتحادیه املاک و حتی کارمند و یا فردی مهم باید جواب شما را بدهد در صورت عدم پاسخ و... طرح شکایت و پیوست اظهارنامه ( معمولا مدیر ساختمان و یا مالک باید این کار را انجام دهد یعنی مدیر ساختمان به مالک اظهار نامه بدهد در مورد عدم پرداخت هزینه شارژ و مالک به مستاجر اظهار نامه بدهد)
2 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام بله من که مشاور املاک یا مهندس و یا یک فرد عادی از هر جای می تواند طرف معامله باشم فقط در مورد مشاور املاک لازم است که اگر خودش قرارداد تنظیم می کند به نام خودش در متن قرار داد نوشته شود که طرفین از ذینفع بودن آن تنظیم کنند قرار داد اطلاع دارند و در نهایت دو شاهد زیر متن اثر انگشت بزن با کد ملی و..
2 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.