مدعی برای زمینی که از پدرم خریدم!

سلام من زمینی از پدرم سال 98 خریدم و سال 99 یک شخصی دیگه ای داخل زمینم اومده بود و ادعا میکرد که روز قبل خریداری کرده هست ومن وقتی بهش گفتم مالک اصلی منم گفت میرم و پولمو پس میگیرم حالا بعد چند سال که میخواستم ساخت وساز کنم اومده و میگه زمین مال منه و چون قولنامه منو خونده به مامورین گفت من سال 97 خریداری کردم حالا حق با کیه؟

رادوین

10 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز به علتافزایش قیمت املاک وهمچنین افزایش تعداد مشاوران املاک و بنگاه درتمام شهر تاز این موارد زیاد شهد مخصوص برایزمینهای بدون دیوار و یا نگهبان ومشخصات و.. در نهایت یک فرد بیکاری هم ÷یدا میشودهر ورز مدعی یک ملک بشود و گاهی هم افراد ساده ای که از املاک و بنگاه ی بسیار ساده ویا املاک کلاهبردار چنین زمینهای رو خریدهاند ولی امروز نحوه رسیدگی به چنین مواردی بیار قانون مند است یعنی خوشبختان کارسناسانی وجود دارد دربخس هی کارشناسی خط و قدمت برگه و تاریج نوشته و امضاء و اثرانگشت و یا بحث شماره مدارک ادرس و بحث تحیق محلی صابقه تصرفی و... که درمراجعه قانونی مشخص میشود برگ ایشان اولا مال همین ادرس است و ایا شاهد و بنگاه دارد و اینکه واقعا قدیمی است یا ساختگی جهت ترس شما و...
10 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.