هزینه اضافه مربوط به کد رهگیری

با سلام بنگاه مسکن در زمان تکمیل قرارداد و مشخص شدن شرایط بیع نامه باید مبایعه نامه با کد رهگیری را نیز تنظیم و به طرفین معامله تحویل دهد . آیا هزینه آن علاوه بر کمیسیون بنگاه است . یا دو طرف معامله با پرداخت کمیسیون بری از پرداخت هزینه اخذ کد رهگیری هستند .

فریبرز قاضیان

6 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام برای هزار بار کمیسون یک بار دریافت میشود همون شب اول هم باید کدرهگیری بزند و اسم ام اس هم برای دو طرف معامله میاد که خاطرشون جمع باشه که فرا و یا یک ساعت بعد متن و جمله در قرار داد اضافه نشود که باعث زیان یم بنده خدایی بشود و یا اصلا که منکر قرار داد بشوندو....در قبال تحویل قرار داد رسید دریافت شود و فاکتور کمیسیون از هر فرد و باید ایتم نوع کمیسیون اجاره یا فروش و شهر و حق کمیسیون و مالیات ارزش افزوده و نحوه دریافت وجه و کدملی مشاوراملاک وکدملی طرف مقابل درونش درج شود که متاسفانه 99 درصد همکاران رعایت نمی کنند که در نتیجه در زمان شکایت به علت طرح گران فروشی و کمیسین خارج از تعرفه و یا یا دوتا کمیسون عجی برای کدرهگیری ودستی!!!!! و.. وقتی به برخورد قانونی برسد فاکور میخواهد نداشته باشی همه میشود جریمه و.. دقت کنید
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی