استعلام کاربری ملک از چه راهی ممکن است؟

با سلام در سند تک برگی من نوع کاربری هیچی قید نشده. ولی در پشت سند در توضیحات نوشته یک باب مغازه. فروشنده اظهار میدارد کاربری مسکونی است ولی استفاده تجاری است و شهرداری هم میگوید می توانی استفاده تجاری داشته باشید. ماندم آیا کاربری ملک مسکونیه یا تجاریه است؟ با تشکر

عارفیان

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام باید نقشه کاربری اراضی ملک رو بررسی کنید در شهر های برزگ مثل مشهد و تهران از طریق سایت شهرداری و در شهرهای گوچک با مراجه به شهرداری در مورد بعضی از املاک که بین حاشیه اصلی خیابان و بافت مسکونی هستند معمولا کاربری این زمینهای مسکونی تجاری است یعنی هم قابلیت مسکونی و هم تجاری دارند که امروزه این زمین هم ارزش مند هستند باتوجه به اتمام زمینهای تجاری در حاسیه بلوار اصلی شهر در نهایت بهتر از یک مهند وکارشناس و بازدید عملی و کابری کمک بگیرید اگر ملک قیمتش ارزش مند است ویا تمام سرمایه اون ملک است چون در بازدید بساری از عوامل قابل بررسی و مشاهد است که در مدارک سند و شهرداری و اداره ثبت و.. وجود ندارد ( املاک سعادت) (ارائه دهنده خدمات تخصصی و نوین املاک در مشهد) سلام انتخاب مشاور املاک امین ،عادل و متخصص بسیار مهم است (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق حضوری *** )
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.