نوشتن قولنامه اجاره و پرداخت رهن و کمیسیون بدون تحویل ملک

سلام املاک رفتم خونه اجاره کردم پول رهن 20 میلیون اجاره یک میلیون حالا من 20 میلیون پول رهن پرداخت کردم و پول کمیسیون بنگاه یک میلیون دادم حدودآ الان پنج ماه میشه این قرار داد رو دارم هر هرچی املاک میرم و زنگ صاحب خونه میزنم گوشی جواب نمیدن و خونه رو تا الان تحویل من نداده ن پول رهن بهم داده نه پول کمیسیون هیچ کدومشون جوابگو نمیشم قولنامه هم دارم باید چکار کنم تا با نتیجه برسم لطفا رهنمایی ام کنید

یاسر ریگی

4 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام اگرمتن اجارنامه تنظیم شده است و مبالغ رو هم داده اید و رسید شده به هر نحوه و.. می توانید از مالک بخوتهید طی اظهار نامه بیاد ملک تحویل بدهد جالب اینکه یکی از وظایف مشاور املاک هم تحویل ملک است (که خیلی از همکاران این موضوع را نمیدانند و قرارداد های صوری که تنظیم میکنی اینجا به دردسر میخوری و حالتو میگیرند و..)و.. که می توانید از طریق اتحادیه املاک اقدام کنید حالا برای خسارت هم اگ شریط روزانه و.. داشته باشد از زمان ارسال اظهارنامه قابل دریافت است و..
4 ماه پیش
سعید طیبی
املاک سراسری مبین مشهد
سلام دوست عزیز با مراجعه به دفتروشون حضوری مشکل با تعامل و توافق حل کنید در غیر اینصورت از طریق مراجع قانونی اقدام کنید
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی