جلوگیری از کم شدن متراژ زمین در عقب نشینی شهرداری

سلام خسته نباشید.من ملک 100متری دارم. برای جواز مراجعه کردم به شهرداری شهرداری گفته باید 20متر عقب نشینی کنی آیا راهی دارد تا زمین من کم نشود؟

ناصر حسینی

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام برای چنین مواردی عقب نشینی دو راه داردید یا قانونی بسازید و رعایت کنید و یا نه تخلف کنید که معملا همه عقب نشینی رو رعایت می کنند ولی میان طبقه مازاد می سازند تا جبران زیان باشد البته بهتر اصولی مهندسی و محاسبه سازه برای طبقه های مازاد در محاسبات سازه و تاسیسات پیش بینی کنید ستون و تیر و فنداسیون و.. پیش بینی کنید که مثل متره پل یک بار خراب نشود و....... و دردسر بشود انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** )
5 ماه پیش
فاطمه رضازاده
املاک بام آورد
سلام دوست عزیز . اکر شهرداری اعلام کرده برای عقب نشینی چاره ای جز این کار ندارید . در غیر این صورت نمی‌توانید پایان کار بگیرید. ولی شهرداری موظف است خسارتی که به شما برای عقب نشینی وارد شده را بپردازد . البته شما هم باید مراحل قانونی را کامل طی کنید تا بتوانید از طرح های شهرداری استفاده کنید.
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی