از كجا بدانم كدپستي جديد در معامله قفل شده است؟

سلام. بنده مبايعه نامه جهت خريد آپارتمان تنظيم كردم اما در كد رهگيري كدپستي اشتباه وارد شده بود كه به در خواست خودم املاك متمم كدرهگيري گرفت كه شامل توضيحي تشريحي در مورد اصلاح كدپستي بود اما همچنان باركدخوان صفحه آخر كدرهگيري كدپستي اشتباه را نشان مي دهد. آيا مشكلي پيش نمي آيد؟ از كجا بدانم كدپستي جديد در اين معامله قفل شده است؟

علي

6 روز پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت

سلام اگر کد ÷ستی قرار داد اشتباه درج شده و بعد حتی با متم هم قابلیت اصلاح در سییتم ندارد ** تنها روش اینکه قرار اقاله شود و یک قرار جدید و با کدپستی درست در بخش اول قرار داد در سیستم درج شود در این صورت برای اینکه بفهمید کد ملک قفل است تنها کارش اینکه اول یک استعلام بگیرید و درصو رت حساسیت بیشتر برای فروش قرار داد فروش ملک با نام فرد دیگری تنظیم کنید که ارور بدهد و یا قرار اجاراه همون ملک با کد پستی قابل ثبت نیست و مینویسد که قبله قرار داد دارد. ولی متاسفانه بعضی از همکاران به علت اینکه اطلاع کافی ندارند در با متمت می خواهد کدپستی اصلاح کنند!!! که امکانش نیست (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق حضوری و تماس*** )

2 هفته پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی