برای بازگرداندن یک قطعه زمین به طرح هادی چه راهکاری دارید؟

با سلام و خدا قوت من سال 98یک زمین باغی در داخل طرح هادی روستایی در لاهیجان خریداری کردم.در بازنگری 10 ساله در سال 1400 زمین از طرح هادی خارج شد.بعد از اعتراض و درخواست بازگشت به محدوده طرح هادی و تشکیل دوباره کمیسیون در بنیاد مسکن حکم دادند که از طریق تبصره 1ماده 1 امور اراضی و سازمان جهاد کشاورزی پیگیری کنم.طبق تبصره 5 این قانون در خصوص زمینهای خارج از طرح هست.سوال من این است که چگونه زمین من از طرح خارج شد با اینکه در طرح بود و من تقاضای تغییر کاربری از باغ به مسکونی داده بودم و اینکه من الان چه باید بکنم؟ آیا راهی برای جلوگیری از زیان من هست یا خیر؟

محمد علی

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و املاک
باسلام.شما تغییر کاربری برای چه هدفی لازم دارین?تاراهنماییتون کنم باسلام.خیلی مواظب فروش زمین بنام گلبهار باشید وگول قیمت پایین.رو نخورید.حتما قبلش استعلام پلاک و جانمایی اون رو.انجام.بدین ..مهندس محمد ترابی کارشناس دادگستری درامور ملکی و ثبت وشهرداری.و اوقاف.نقشه برداری. پیداکردن و جانمایی اسناد و استانقدس ومنابع و مسکن وجهاد و..درسراسر کشور 09155233719..09395233719
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.