برای بازگرداندن یک قطعه زمین به طرح هادی چه راهکاری دارید؟

با سلام و خدا قوت من سال 98یک زمین باغی در داخل طرح هادی روستایی در لاهیجان خریداری کردم.در بازنگری 10 ساله در سال 1400 زمین از طرح هادی خارج شد.بعد از اعتراض و درخواست بازگشت به محدوده طرح هادی و تشکیل دوباره کمیسیون در بنیاد مسکن حکم دادند که از طریق تبصره 1ماده 1 امور اراضی و سازمان جهاد کشاورزی پیگیری کنم.طبق تبصره 5 این قانون در خصوص زمینهای خارج از طرح هست.سوال من این است که چگونه زمین من از طرح خارج شد با اینکه در طرح بود و من تقاضای تغییر کاربری از باغ به مسکونی داده بودم و اینکه من الان چه باید بکنم؟ آیا راهی برای جلوگیری از زیان من هست یا خیر؟

محمد علی

4 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس محمد ترابی
باسلام.شما تغییر کاربری برای چه هدفی لازم دارین?تاراهنماییتون کنم باسلام.خیلی مواظب فروش زمین بنام گلبهار باشید وگول قیمت پایین.رو نخورید.حتما قبلش استعلام پلاک و جانمایی اون رو.انجام.بدین ..مهندس محمد ترابی کارشناس دادگستری درامور ملکی و ثبت وشهرداری.و اوقاف.نقشه برداری. پیداکردن و جانمایی اسناد و استانقدس ومنابع و مسکن وجهاد و..درسراسر کشور 09155233719..09395233719
4 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی