چطور می‌توان متراژ درج شده در قولنامه را تغییر داد؟

سلام من زمینی گرفتم که در قولنامه عادی 960 متر است. ما در قولنامه که کد رهگیری صادر کردیم همان 960 را زدیم ولی در پرونده شهرداری 928 متر می‌باشد. الان میخوایم قولنامه کد رهگیری دار را از 960 به 928 متر با توافق طرفین تغییر دهیم. لطفاً راهنمایی کنید چیکار باید بکنیم؟

کاظم

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام انچ مهم است متراژ واقعی ملک است که موجود است حتی گاهی کارشناسا شهرداری و ثبت نیز اشتباه میکند چرا که ملک ممکن قناسی و یا دارای زاویه باشد و متراژ دقیق محاسبه نشود ابتدا باید یک مهندس معماری عمران و نقشهبردار بیاد ملک رو اتوکد نقشه کند دقیق و بعد مساحت دقیق محاسبه میشود با اضلاع و ابعاد در نهاید در زمان تنظیم قولنامه لا کدرهگیری تمام ابعاد و اضلاع و شماره نقشه نوشته میشود که خودش میشود به مانند یک سند دقیق با ابعاد و و دقیق بعد هم شماره ÷لاک اصلی و سند مادر و.. و شماره اشتراک برق و.. در نهایت اثرانگشت طرفین ((مشاور املاک سعادت)) انتخاب مشاور املاک مورد اعتماد با تخصص بروز و تجربه درخشان ، کلید موفقیت هر معامله و قرارداد میباشد. تنظیم کلیه قراردادهای ملکی در شهر مشهد مقدس از قولنامه ها، مبایعه نامه با کدرهگیری و اجاره نامه با کدرهگیری در سامانه ثبت معاملات املاک کشوری به صورت کامپیوتری ،هولوگرام با رعایت نکات بروزحقوقی و فنی و شرایط خاص و بندهای وکیلی هر معامله و... و مشخصات دقیق مثل ( کدپستی ملک ،کد نوسازی ملک و پلاک ثبتی و حتی ابعاد و حدود مشخص و...) +عزیزان نحوه درست و اصولی تنظیم قرار داد ملکی را با ما تجربه کنید+ مدیریت ظفریاری:09154924213
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.