هزینه فسخ قرارداد اجاره با کدام طرف معامله است؟

سلام یک خونه اجاره دادم. پول پیش هم رد و بدل شد، امضاها هم گرفته شد. صبح اجاره نامه نوشتم. غروب مستاجر اومد گفت دیگه خونه رو نمیخوام و میخوام فسخ کنم. هزینه فسخ قراداد با کی هستش؟

فرشید گلچین

3 روز پیش

yahhat

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت

***املاک سعادت مشهد*** ((ارائه خدمات تخصصی و نوین املاک در مشهد)) سلام اول قرار داد حتی بعد یک ساعت هم قابلیت فیخ ندارد و دوما شما می توانید تمام هزیته اجاره دریافت کنید ابته معمولا در چنین مواردی املاک باید یک چهارم کمیسیون دریافت کند انهم از طرف فسخ کننده و مالک هم یک ماه اجاره کسر کند چرا که تا مستاجر بعدی پیدا زمان است در فصل سرد مخصوصا باعث زیان به مالک میشود ثبت کلیه قرار داد های معاملاتی به صورت اینترنتی ((کد رهگیری و هولوگرام)) مشاور و کارشناس ملکی شما ، سرمایه گذاری خرید و فروش اجاره املاک ساخت و ساز و تنظیم انواع قرارداد های ملکی به بصورت دقیق و اصولی و راهنمایی شما در مشکلات ملکی، قرار داد و... مشهد، بلوار پنجتن81 پلاک 47 09154924213 مهندس ظفریاری

3 روز پیش
سعید طیبی
املاک سراسری مبین مشهد

سلام با کسی که قراداد فسخ میکنه پیج اینستا گرام ما رو دنبال کنید @amlakmobinmashhahd

6 روز پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

۲نبش در فرآیند معاملۀ گران‌ترین کالای بازار همراه شماست، تا معامله‌ای «مطمئن» و «سریع» داشته باشید. ملک مورد نظرتون رو در سایت جست‌وجو کنید، درخواست مشاوره بدید و معامله‌ای مطمئن رو تجربه کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی