نحوه استعلام دقیق کد پستی چگونه است؟

درود بر شما من کد پستی داخل سامانه مسکن و اجاره نامم کاملا درست هست و مورد تایید سازمان املاک هست و دقیقا آدرس طبقه و واحد منو میزنه. اما تو سامانه ودیعه مسکن میزنه اشتباه هست. اداره پستم کلا تایید نمیده کد پستی منو که تو اجاره نامس و چیز دیگه میزنه و میگه کد پستیت چیز دیگس و اون کد پستی که از اداره پست میگیرم تو سامانه املاک میزنم میگه این مال واحد شما نیست. مال طبقه اوله.

حاتمی

2 سال پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام از طریق سایت اداره پست ولی کل کد پستی 50 درصد ملک مشکل دارد به خاطر عدم هماهنگی ادارات شهرداری اداره پست و ثبت و اتحادیه و بانک و...
2 سال پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام اصلا ناراحت نباشد معمولا اداره ثبت یک ارگان و اداره شهرداری که پلاک نصب میکند یک ارگان و اداه پست یک ارگان است و اتحادیه املاک یک اداره و بانک وام ودیعه هم یک اداره است. خلاصه اینها همشون کار خودشون میکنند. در نهایت حتی سند تک برگ جدید کدپستی اشکال دارد چون سند اداره ثبت می دهد کد پستی اداره پست و پلاک شهرداری نصب میکند و همشون هم بدون هماهنگی و بازدید میدانی است و دیمی و تمام این موارد یک مشاور املاک متخصصی می تواند برای شما بیان کند که مشکل از کدام اداره است که یا طبقات اشتباه ثبت کرده و.. 
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.