اگر املاک مدارک گرو نگه دارد چه کاری باید انجام بدم؟

اگر املاک کمیسیون اضافه بخواهد و مدارک را گرو نگه دارد چه کنیم

یلدا پناهی

2 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
2 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز یکی از تخلفات اینکه گرو کشی کاری ندارد اگر قولنامه و رسید که در اون املاک قرارداد نوشته اید می توانید از طریق اتحادیه اقدام کنید اگر هم هیچ مدرکی ندارید مقصر اصلی و 99 درصد خود شما هستید که باید در روز اول و ساعت اول تنظیم قرارداداجاره فروش با کدرهگیری قرارداد تنظیم می کردید تا در سامانه ثبت شود و از هر جای دنیا قابل استعلام و دسترسی و اثبات باشد و الات دستتون پر بود متاسفانه تا مظلوم نباشد ظالم هم پیدا نمیشود از طریق اتحادیه و سایت تعزیرات اعلام کنید ولی حداقل باید مدرکی مثل اس ام اسی شماره کارت خودش و مبلغ کمیسیون بدهید تا کمیسیون واریز کنم و بدون واریز آن رسید پول و اس ام اس کمیسیونی درخواست داده .. داشته باشی
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.