اگر کد رهگیری ملک غیر قابل استعلام باشد مشکل از کجاست؟

سلام. کد رهگیری خرید خونه و هولوگرام گرفتم ولی در سامانه املاک غیر قابل استعلامه و قراردادم استعلام نمیشه. تخلفه بنگاهه؟ شکایت باید بکنم؟

وکالت دار

3 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام ابتدا از طریق سایت استعلام بگیرید اگر جواب نداد احتمال اینکه قرار داد داری مشکل است و یا غیر وافعی با شکردهای نرم افزار ی باشد وجود دارد ولی معمولا این کهر بسیار نادر است مگر در بعضی کافی نتها و دفاتر شبهه املاک که صورت میگیرید در نهایت به اتحادیه املاک مراجعه کنید و بررسی بیشتر شود ((مشاور املاک سعادت)) انتخاب مشاور املاک مورد اعتماد با تخصص بروز و تجربه درخشان ، کلید موفقیت هر معامله و قرارداد میباشد. تنظیم کلیه قراردادهای ملکی در شهر مشهد مقدس از قولنامه ها، مبایعه نامه با کدرهگیری و اجاره نامه با کدرهگیری در سامانه ثبت معاملات املاک کشوری به صورت کامپیوتری ،هولوگرام با رعایت نکات بروزحقوقی و فنی و شرایط خاص و بندهای وکیلی هر معامله و... و مشخصات دقیق مثل ( کدپستی ملک ،کد نوسازی ملک و پلاک ثبتی و حتی ابعاد و حدود مشخص و...) +عزیزان نحوه درست و اصولی تنظیم قرار داد ملکی را با ما تجربه کنید+ مدیریت ظفریاری:09154924213
3 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی