اگر کد رهگیری ملک غیر قابل استعلام باشد مشکل از کجاست؟

سلام. کد رهگیری خرید خونه و هولوگرام گرفتم ولی در سامانه املاک غیر قابل استعلامه و قراردادم استعلام نمیشه. تخلفه بنگاهه؟ شکایت باید بکنم؟

وکالت دار

9 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام ابتدا از طریق سایت استعلام بگیرید اگر جواب نداد احتمال اینکه قرار داد داری مشکل است و یا غیر وافعی با شکردهای نرم افزار ی باشد وجود دارد ولی معمولا این کهر بسیار نادر است مگر در بعضی کافی نتها و دفاتر شبهه املاک که صورت میگیرید در نهایت به اتحادیه املاک مراجعه کنید و بررسی بیشتر شود ((مشاور املاک سعادت)) انتخاب مشاور املاک مورد اعتماد با تخصص بروز و تجربه درخشان ، کلید موفقیت هر معامله و قرارداد میباشد. تنظیم کلیه قراردادهای ملکی در شهر مشهد مقدس از قولنامه ها، مبایعه نامه با کدرهگیری و اجاره نامه با کدرهگیری در سامانه ثبت معاملات املاک کشوری به صورت کامپیوتری ،هولوگرام با رعایت نکات بروزحقوقی و فنی و شرایط خاص و بندهای وکیلی هر معامله و... و مشخصات دقیق مثل ( کدپستی ملک ،کد نوسازی ملک و پلاک ثبتی و حتی ابعاد و حدود مشخص و...) +عزیزان نحوه درست و اصولی تنظیم قرار داد ملکی را با ما تجربه کنید+ مدیریت ظفریاری:09154924213
9 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.