شرایط سند آپارتمان های تعاونی در پردیس تهران

سلام من آپارتمانی در پردیس تهران خریداری کردم که توسط تعاونی ساخته شده است و تاکنون درحال آماده سازی سند هستند. ابتدا اینکه بدون استاندارد آسانسور پایان کار صادر میشود یا نه؟ دوم اینکه 45 واحد در زمینی حدود 4000 متر بنا شده است و سندها فقط بصورت اعیان صادر شده است و تعاونی ادعا میکند زمین متعلق به مالکان آپارتمان است و نیازی به سند ندارد،آیا این ادعا از طرف تعاونی درست است؟

علی سلطانی

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهدی زارع بلوچی
املاک آلونک
سلام روزتون بخیر. اگر پایان کار اخذ شده باشه، برای سند نیازی ب استاندارد اسانسور نیست. بابت مدارک هم باید هر مرحله از اقدامات قانونی انجام بشه و طی مفاد قانونی برای سند اقدام بشه ک در اخر زمین ب صورت قدرالسهم در مدارک قید میشه
5 ماه پیش
مهدی غفاری
مشاور املاک چهاردیواری
سلام و عرض ارادت البته که بدون استاندارد آسانسور پایان کار به شما تعلق گرفته نمیشود با تاییده استاندار و کارشناسان مربوطه برای اجرا و انتقال سند بستر محیا میگردد 2- برای عرصه زمین ابتدا با مراجعه به مدارکتون که ذکر شده است یا خیر در با استعلام از دفتر اسناد رسمی میتوانید پیگیری کنید ?
6 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.