دادگاه مبایعه نامه جعلی که همه شاهد هایش فوت کرده اند قبول می کند؟

یکی مبایعه نامه جعلی آورده و ادعای مالکیت ملک ما را دارد و سه شاهد دارد که همه فوت کرده اند اثر انگشت توسط کارشناسان بررسی شده که نوشته اند به علت جوهر زیاد نمیشه نظر داد پدر مرحوم ما بیسواد بود وامضا نداشت و ثابت شده که امضا نداشته و توی مبایعه نامه امضا دارد و مبایعه نامه که نوشته هیچ مشاور املاکی درمنطقه وجود ندارد زمین مذکور دربخش بیستون هستش و الان طرف دعوا ادعا کرده که مشاور املاک در تهران وجود دارد آیا دادگاه این امر را قبول می‌کند؟

خانوم عینی

5 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
این موارد باید مدارک بررسی شود و از نظر قدمت برگه و سایر ادله مشخص شود و سابقه تصرفی خیلی مهم است
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.