مشکلات ساخت و ساز در زمین تازه به بافت ملحق شده

با سلام زمینی دارم به طرح هادی خورده و 6متر عقب نشینی کرده ام در صورتی که همسایه بغلیم به صورت شبانه زمین خودشو ساخته و در حریم رودخانه هم ساخته است. حالا میگن چون این اقا ساخته شما باید 8متر عقب نشینی کنید که معبر 8متری بشه در صورتی که این اقای همسایه یک متر هم جا نزاشته برای معبر. منم ماه پیش 6متر از زمینم رو عقب نشینی کردم و بقیشو ساختم. الان باز سر این دو متر دهیاری بهم میگه نساز. خواهش میکنم کمکم کنید راهنمایی بفرمایید خیلی ممنونم.

مهدی

3 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام در چنین مواردی باید ملک شما که ساخته اید با نقشه طرح هادی مربوط به بخش خیابان کشی بررسی شود که مشخص شود عرض خیابان طرح هادی چقدراست و یا حریم رودخانه و یا کال فاضلاب و.. چقدراست در کل اون همسایه هم که عقب نشینی نکرده ( شاید دارای شرایط خاص بوده و یا هم چراغ خاموش ساخت و با ... ولی بازهم در زمان اعتراض یک نفر در روستا 100 درصد باید طبق طرح اقدام شود و در ین وسط شورای روستا یاید دقت کند معمولا از بنیاد مسکن و.. میتوانید اقدام کنید که موضوع رو بررسی کنند
3 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی