تقاضای پرداخت وجه توسط شهرداری برای پایان کار

سلام دوست من پدرم ملک کوچکی در 17 شهریور به ارث برده که واقع در ش احمد غلامی میباشد شهرداری متراژ را کم کرد تا برای ساخت یکطبقه با پرداخت پول بما داد الان برای پایان کار 600 میلیون تقاضا کردند که چون تجاریست باید پرداخت شود و قطعا ما نمیتواتیم به ماشین ها بگوییم بایت پارکینگ خیابان 600 میلیون دادیم ماشین نگذارین و توان پرداخت هم نداریم حالا برای پایان کار باید چکار کنیم که البته میگن سال دیگه همین 900 تومن میشود ؟

سمانه محمدی

7 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
مشاور حقوقی و املاک
اولا بابت اون متراژی که کم کردن باید بشما پول بدن یا از تجاری کسر کنند. قیمت تجاری شهرداری برمبنای قیمت کارشناسی دادگستری هست.
7 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام معمولا هزینه ÷ایانکار و.. باید بدهید ولی بهتر اول از طریق افراد متخصص بخواهید قیمت و جزمه و.. محاسبه کند شاید مبلغ کمتر بشود و در نهایت همون مبلغ زو هم از طریق شیوه های تهاتر با شرکت های که از شهرداری طلب دارند و حاضر هستند با قیمت کمتر اون مبلغ طلب نقد کنند و اون مبلغ به جریمه شما اختصاص بدهند خلاصه برای املاک تجاری امروز بهتر هر چه زودتر جرمیه بدهید چرا که جریمه ها هم مثل تورم جهشی شده اند در صورتی باید به قیمت همان سال تخلف باشد
9 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.