تصرف همسایه در زمین سند دار

زمینی در کلاردشت به متراژ 860 متر در سال 1368 خریدم دیوار مابین را همسایه ها از بیماری من سواستفاده کردن و به تصرف خودشان در اوردن حالا زمین من شده 790 متر ( شایان ذکر هست که 20 متر اصلاحی هم داشتم چه کار کنم زمین قولنامه ای و شورایی شهری سند دادم

محمد حسین سامیر

8 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام می توانید از طریق قانونی اقدام کنید در نهایت بعداز کارشناسی و بررسی مدارک مالکیتی و ابعاد و.. مشخص میشود حق با کیست ولی گاها در بسیاری از روستاها و حتی شهرها طرف و همسایه و.. میاد بی سر صدا دیوار را خراب میکند و یا حصار را برای خودش از 10 سانت تا حتی نصف زمین هم تغییر می دهد فکر میکند زرنگ و تمام پی دیوار رو حتی گاهی نیز تخراب میکند تا اصلا مشخص نشوده و... ولی بابا جان ازروی عکس های هوایی و سابقه تصرفی هر سال این تغییرات کاملا مشخص است ،بالای سر همه ی من شما و زمین ، املاک چنین تصاویری هر ساله ضبط میشود ،توسط کشور های خارجی و حتی سازمان نقشه برداری و..... و جایی نگرانی ندارد ( فقط عکس برایش با یک اظهار نامه براش بفریستی معمولا خودش دیوار نو وتمیز میبرد سرجاش میزارد و قانون مند میشود)
8 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.