شرایط فسخ معامله ملک چیست؟

سلام خونه‌ای رو فروختم. اصلا هم در زمان معامله بحث عقب نشینی نشده. خونه هم به رویت رسیده. تو محضر عقب نشینی و... بهش رسید و امضا کرد. الان رفته شکایت کرده. حق چنین کاری و احتمال پیروزی داره؟

عطریان

2 سال پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام در مورد عقب نشینی ملک ابتداباید در مورد ملک استعلام گرفته شهرداری ثبت و اقاف و.. و تحقیق محلی و میزان تصرف ملک که 20 سال است یا یکساعت به عنوان دلال و.. در مورد عقب نشینی هم مهم اینکه اگر شهرداری به مالک قبلی اطلاع داده و ایشانبه شما اطلاع نداد باید اختلاف بدد ولی گاهی ملک در طرح اینده عقب نسینی دارد ولی مالک قبلی نیز خبر نداشته ولی مهم اینکه مشاور املاک باید در زمان قبل از انجام معاملا تمام استعلامات ملک بگیرد و به تاید خریدار و فروشنده و رویت هر دو طرف برسوند که مشخصات ملک در حال و ایند و گذشته اینا بوده و همین طوری فروخته شده تا ار این مشکلات ÷یش نیاد ولی امروز بیشتر مشاور املاک یا مجوز ندارند و یا هم قبل از انجام هر کاری ابتدا 30 میلیون کمیسیون در کارت خوان میکشند و بدون هیچ استعلامی یک قولنامه مینویسند و مردم رو گرفتار میکنند ((انتخاب مشاور املاک متخصص ، مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است.)) مشاور املاک سعادت
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.