دریافت کد رهگیری در مشهد

سلام من مشهد هستم و هیچ کدوم از املاکی های منطقه ما کد رهگیری نمیدن میگن مالیات داره لطفا بگید در مشهد با چه شماره ای تماس بگیرم برای این مورد

نورا

5 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام برای این موارد باید از طریق اتحادیه املاک هر شهر بخش بازرسی اتحادیه مالاک مشهد اقدام کنید اگر هم قرار دست نوشته دارید و املاک کدرهگیری تنظیم نکرده به هر بهانه مالیات کمیسیون دوباره و.....تخلف ماده 28( عدم تحریر قرار داد سیستمی است حالا با طرح شکایت شما می تواند قرار داد رو سیتمی ارائه دهداگر عضویت داشته باشد ولی اگر عضویت نداشته باشد خلاصه ÷لم÷ میشود و درنهایت کلاه شما رو هم ورداشته چون باید دو باره بروید و کمیسیون بدهید بهیک املاک دیگر که مجوز دارد و مالک و.. هم بیاد تا بشود سیستمی تنظیم کرد ( در نهایت مالیات بهانه است که املاک برای فرار از مسئولیت قرار دادانجام میدهند و متاسفانه مقصر اصلی هم مردم هستنی که به هر دفتر مراجعه میکند و قرار داد دستی تنظیم میکنند و روز اول قرارداد کدرهگیری از مشاور املاک درخواست نمیکنند!!!!!!!!!! انتخاب مشاور املاک متخصص مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است. (***جهت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه حضوری *** )
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی