آیا برای مسقف کردن پنت هاوس احتیاج به مجوز شهرداری است؟

روی پنت هاوس رو میشه به عرض7×7 متر سقف شیروانی زد؟ یا مجوز شهرداری لازمه؟

بایرام نجفی

3 روز پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس محمد ترابی
باسلام . ایا طبقه شما پایانکار تفکیکی داره ? بله شما سقف غیر ثلبت استفاده نمایید *مهندس محمد ترابی. کارشناس دادگستری در امور حقوقی.ثبتی . زمین و مشاور شما در خرید وفروش ملک درسراسر ایران. 09155233719. کلیه مشکلات و مسایل ملکی. سند.ثبت.استانه .شهرداری. اوقاف. جهاد .منابع و .. رو به ما واگذار نمایید
3 روز پیش
مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب سلام هر گونه تعییر در سازه و.. باید مجوز شهرداری دریافت شود مخصوص افزایش سقف و.. ولی در نهایت متراژ50 متر مربع مساحت کمی نیست و معمولا بیشتر مواقع جریمه مالی و یا گاهی حتی تخریب و برگشت به نوع سازه قبلی اما در معماری ÷اسخگویی به نیاز مردم و رعایت اصول مهندسی و سازه حرف اول میزند و بستگی به سازه ملک دارد برای پنت هاس هم که 100 درصد 100 صرفه اقتصادی دارد چون متقاضی خاص خودش دارد *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
4 روز پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی