میشه با 400 میلیون تو طبرسی خونه خرید؟

سلام آیا درحال حاضر خونه 400میلیونی در طبرسی هست؟گیرم میاد؟

ناهید ستوده

3 ماه پیش

5 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
3 ماه پیش
حسام لرد
مسکن نشیمن
درود باید خیلی بگردید پیدا میشه ولی نه مورد آنچنان مناسبی درحد سرمایه گذاری مناسبه
5 ماه پیش
امیر احمدی
کارگزاری املاک محمدزاده
بله میتونید در بلوار سوم طبرسی بخرید
5 ماه پیش
رضا شیخی
کارگزاری املاک محمدزاده
خیر
5 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام کم ترین خانه در اطارف شهر معمولا محله طبرسی متری 20 میلیون است و متراژ خانه از 320 متر تا 60 متر است در نهایت حداقل 600 میلیون تومان نیاز است. محدود روستاهای مشهد می تواند با 400 میلیون خانه 40 تا 60 متری خرید کرد که باید درکنار قرار داد مهر شورای روستا نیز دریافت کنید در مراجعه به املاک ،انتخاب مشاور املاک متخصص ، مورد اعتماد و امین ،عادل بسیار مهم است
5 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.