برای خرید آپارتمان نوسازی که فاقد سند است به چه مدارکی نیاز داریم؟

سلام برای خرید آپارتمان نوساز که هنوز سند نداره چه مدارکی لازم هست؟ تشکر

علیرضا لقمانی پور

8 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام امروز انچه معیار خرید ملک است 5موضوع است اولی افزایش ارزش ملک متناسب با تورم ایران کاهش ریال و دومی بازه سرمایه کوتا مدت اجاره ملک و سومی قابلیت نقد شوندگی و تقاضای خرید و فروش اون محله و چهارمی امنیت مدارک ، ماندگاری ملک و پنجمی آینده پیش روملک از نظر بنده جهت خرید خانه ویلایی بهترین گذینه در مشهد است که با مبالخ 700 تا 1.500 میتوانید ملک 40 تا 70 متری خریداری کنید در منطقه مثل پنجتن، طبرسی، رسالت، توس منزل اباد و... باقیمت 1.500 تا 4 میلیارد خانه ویلایی 80 تا 120 متری خریداری کنید و با مبالغ 5 میلیارد تا 15 میلیارد املاک ویلای 250 متری خریداری کنید و با از 15 میلیارد و بیشتر املاک تجاری مسکونی با بیشترین بازه و سود را خریداری کنید .سرمایه گذاری در زمین بهتر از اپارتمان هوا است
8 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام و عرض ادب همیشهبرای هر معمله نحوه تنظیمقرار داد مهم است یعنی چگونه و با چه شرایطی ملک میخرید و چگونه و با شرایط و ان را انجام میدهد در این موارد اول مدارک مالکیت چیس سند مادر و مالک کیست، مشارکتی ساخته شده است خوب متن مشارکت نامه و میزان سهم و شرایط و این حق انتقال دارد در مورد نحوه ÷رداخت در 3 مرحله ابتدا جلسه تنظیم قرار داد یک سوم ÷رداخت با دریافت قولنامه از مشاور املاک 2 مرحله تحویل ملک با صورت جلسه ÷رداخت یک سوم و ÷رداخت اخرین در محبه 3وم یک سوم اخر درزمان تنظیم سند رسمی و.. خوب برای هر کدام از موارد فوق تاریخ مشخص شود برای تحویل مللک با شرایط مثل شیب اب و ابگرمک نن و.. حتما درج شود که با فروشنداست و.. برای تنظیم سند شماره محضر تنظیم شود و در ÷ایان برای اطمینان از انجام به موقع قرار داد دو خسارت درج شود یک خسارات روزانه تخلف شرط و خسارات کلی در صورت عدم تحویل و.. در نهایت شما هم باید در همون 3 مرحله ÷ول طبق شماره چک بین بانکی با عنوان خرید ملک شماره قولنامه و نام فروشنده ار حساب خریدار ÷رداخت کنید ولی متاسفانه املاک ها هیچ کدام از موارد زیر رارعایت نمیکنند و معمولا90 درصد مبلغ مگیرند و به مالک میدهدند وحتی مداکر رو هم بررسی نمیکنند و لول هم کمیسیون میکیرند وحتی گاهی قولنامه رو هم به خریدار نمی دهند که این نوع معامله 100 دصدر ریسک بزرگی دارد دقت کنید *انتخاب و حتی مشورت با مشاور املاک متخصص و دارای تجربه مورد اعتماد و امین ،عادل در موفقیت سرمایه گذاری و معاملات کوچک ، کلان بسیار تاثیر گذار است .
2 سال پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.