گم شدن مدارک خرید زمین به صورت سهامی و مدعی شدن برای مالکیت آن

سال82 پدر من زمینی به مساحت 250 متر از شرکت سهامی تمیز خریداری میکنه و سند ششدانگ به اسم پدرم میخوره.اما پدرم به دلیل بیماری اعصاب نمیدونسته سند رو کجا گذاشته.سال 94 پدرم مرحوم میشن و ما بی اطلاع بودیم از وجود زمین و سند. الان 4سال کسی مدعی شده با مبایعه نامه ای که در سال 84 من زمین رو از پدرتون خریدم و 18سال که سند به اسم پدرم.ما متن مبایعه نامه را دیدیم آدرس و شماره تماس پدرم و آدرس خریدار هم اشتباه و اصلا امضا امضای پدرم نیست الان به نظر شما وکلای گرامی تکلیف چطور میشه?

پریسا شادی

12 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام چنین مواردی نیاز به مشاوره با وکلا وکارشناسان و مشاورا تخصصی املاک داردکه موارد زیر رو به ترتیب بررسی کنید ابتدا با گواهی انحثاروراثت و گواهی فوت و.. از طریق مراجعه قضایی درخواست بررسی مدارک و اسناد رسمی ÷درتون بدهید که اگر رسمی باشد مخص میشود می توانید با مراجعه به تعاونی و.. مدارک ک÷ی برابر اصل پردتون دریافت کنید در نهایت برای اون فردی که مدعی مالکیت هم شده می توانید درخواست کارشناسی خط و قدمت و اصالت امضاء و اثرانگست مطابق با سایر مدارک رسمی که ÷دتون دران سالها امضاء و اثرانگست زده رو بدهیم مثل سند ازدواج فرزندان اگر ÷درتون امضاء کرده رسمی در نهایت بعداین موارد بحث ثمن معاملهاگر چک و حساب بانکی بوده رو هم می توانید بررسی کنید و بحث اینکه اون قولنامه ما همون ملک و ادرس است و..زمان بر
12 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.