آسانسور کششی یا هیدرولیکی برای ساختمان قدیمی

سلام بزرگواران .برای ساختمان 18 سال ساخت قرار است آسانسور‌ کششی یا هیدرولیکی نصب کنیم. شهرداری میگوید مجوزی نداریم بسازید بعدا مراجعه کنید برای تخلف و پرداخت ان.سوالم این است که برای ساختن جایگاه موتور در آسانسور کششی بالای پشت بام باید اتاقک ساخته شود به اندازه 2×2×3.20 که این اتاقک چون در پروانه ساخت ساختمان از قبل نیست دچار تخلف ماده 100 میشود؟ هزینه و جریمه این تخلف برای متری زمین در محدوده این منطقه که 30 میلیون هست چقدر است؟ آیا این یک تخلف ماده صد حساب میشود؟ برای آسانسور هیدرولیکی که این اتاقک در پشت بام نمیخواهد و فقط یه تابلو برق کنار کابین در همکف دارد چطور؟

میثم احمدی

9 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام از نظر بنده اسانسور معمولی با اتاقک اجرا و نصب کنید ( از اجرای اسانسورهای هیدرولیکی و.. خوداری کنید چون برای مسکونی صرفه اقتصادی ندارد ازنظر هزینه نگهداری و همچنین دوام و.. بعد از اجرای اسانسور و هر گونه تغیرات اساسی باید تایید بگید از شهرداری تابعد برای انتقل سند و.. به مشکل نخورید
9 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.