هزینه قولنامه اجاره و شرایط وام ودیعه اجاره

سلام ببخشید من سی تومن پول پیش باچهارمیلیون وپونصد اجاره کردم. میخواستم بدونم. هزینه قولنامه چقدرمیشه... بعداگه بخوام کدرهگیری برای وام ودیعه مسکن بگیرم. اون هزینش چقدرمیشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

محمدرضا

4 ماه پیش

2 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهدی باغبان بفرویی
مشاورین املاک مهدی
هزینه اجاره نامه با کد رهگیری مشود 1.250 برای هر طرف
4 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام وام ودیعه است نه وام اجاره دقت کنید با مبلغ ودیعه با مبلغ وام هماهنگ باشد یعنی الان که در شهر مشهد 70 میلیون میدهند باید 70 میلیون رهن داشته باشید بهاجاره 4 یا 5 میلیون ربطی ندارد در نهاید انچه مهم است این است که مالکان اول همون مبلغ واقعی میان امضاء میکنند دوم بسیاری از مالکان از مالیات منافعاجاره می ترسند در صورتی املاک کوچک مالیات منافع اجارهنادارد و یاافرادی که خود جای دیگر مستاجر هستند و یاتنها منابعدرامدی اجاره است معافیت و کسری مالیاتی دارند در نهایت انچه امسال به وام ودیعه به احتمال زیادمبلغ نهایی پرداخت است با نظر مجلس از 70 به 150 میلیون افزایش خواهد داشتدرنهایت باید مبالغ ودیعه 150 میلیون باشد که جهت ضامن هم طبق شنیدها وگفته یاید با یک ضامن کارمند رسمی پرداخت شود تا حداقل کمک
4 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی