هزینه قولنامه اجاره و شرایط وام ودیعه اجاره

سلام ببخشید من سی تومن پول پیش باچهارمیلیون وپونصد اجاره کردم. میخواستم بدونم. هزینه قولنامه چقدرمیشه... بعداگه بخوام کدرهگیری برای وام ودیعه مسکن بگیرم. اون هزینش چقدرمیشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

محمدرضا

4 ماه پیش

3 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌اند.

مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
هزینه دریافت کدرهگیری،مدارک مورد نیاز چیست؟ مراجعه به املاک معتبر ، مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرار داد کدرهگیری قولنامه و اجارنامه و صلح نامه با کدرهگیری نکات مهم 1- حضور طرفین قرار داد ( فروشنده و خریدار ، موجر و مستاجر) امضاء و اثر انگشت. 2- ارائه اصل مدارک هویتی طرفین (کارت ملی و شناسنامه) 3- ارائه اصل مدارک مالکیتی (سند و تمام قولنامه خرید ملک و قبض ) 4_تایید کدپستی ملک 5_ بازدید از ملک ومتر کشی و مطابقت ملک با مدارک الزامی است6- ثبت و صدورلحظه قرارداد4 برگ کدرهگیری و هولوگرام معتبر در سطح شهر مشهد 7- هزینه توافقی و با رضایت کامل طرفین قرارداد در سایر موارد معیار هزینه قانون است8-سایر موارد سوال را تلفنی و جهت ثبت قرار داد کدرهگیری و یا بررسی قرار داد حضوری تشرف بیارید در خدمت هستم .
4 ماه پیش
مهدی باغبان بفرویی
مشاورین املاک مهدی
هزینه اجاره نامه با کد رهگیری مشود 1.250 برای هر طرف
12 ماه پیش
مهندس مهدی ظفریاری نژاد
مشاور املاک سعادت
سلام وام ودیعه است نه وام اجاره دقت کنید با مبلغ ودیعه با مبلغ وام هماهنگ باشد یعنی الان که در شهر مشهد 70 میلیون میدهند باید 70 میلیون رهن داشته باشید بهاجاره 4 یا 5 میلیون ربطی ندارد در نهاید انچه مهم است این است که مالکان اول همون مبلغ واقعی میان امضاء میکنند دوم بسیاری از مالکان از مالیات منافعاجاره می ترسند در صورتی املاک کوچک مالیات منافع اجارهنادارد و یاافرادی که خود جای دیگر مستاجر هستند و یاتنها منابعدرامدی اجاره است معافیت و کسری مالیاتی دارند در نهایت انچه امسال به وام ودیعه به احتمال زیادمبلغ نهایی پرداخت است با نظر مجلس از 70 به 150 میلیون افزایش خواهد داشتدرنهایت باید مبالغ ودیعه 150 میلیون باشد که جهت ضامن هم طبق شنیدها وگفته یاید با یک ضامن کارمند رسمی پرداخت شود تا حداقل کمک
12 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.