قوانین پارکینگ در آپارتمان ها

بنده یک واحد را از طبقه اول خریداری کرده بودم که قبلا این ساختمان شش واحد بود که سازنده دو واحد را به صورت خلافی احداث کرده است و شده هشت واحد و همان واحد خلافی پارکینگ منو غصب کرده است. طبق پروانه ساختمانی این ساختمان شش واحد است و به همراه شش پارکینگ ضمنا سازنده میگه که سند مشخص میشه کی پارکینگ داره و کی نداره. فعلا پایان کار و سند در دست اقدام است. آیا پارکینگ به من تعلق میگرد یا نه؟

سیامک بهلولی

4 ماه پیش

1 کارشناس به این سوال، پاسخ داده‌ است.

مهندس مهدی ظفریاری
مشاور املاک سعادت
سلام معمولا در چنین مواردی مهم متن قرار داد و ظرفیت ملک برای تامین پارکینگ شماست و اینکه که چگونه شرایط قرار داد تنظیم شد توسط مشاور املاک دقیق بوده یا با اهداف خاص و با چه شرایطی مثلا پارگینگ بدون مزاحم فروخت شده و یا یا با دست رسی مزاحم یعنی دوتا مشایت هم در راه عبوری ÷ارکیک میکنند ولی در نهایت باید ملک و متن قرار داد دیده شود تا بتوان نظر دقیق داد ولی معمولا طبقه اول تا طبقه مجوز دارد باید پارکینگ داشته باشد و طبقات خلاف یا پارکینک تامین کند و یا با ÷رداخت جریمه پارکینگ ندارد در نهایت باز هم باید همه موارد بررسی شود
4 ماه پیش

سوال ملکی دارید؟

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی