لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

خیابان فرامرز عباسی مشهد

بلوار فرامرز عباسی مشهد در منطقه دو مشهد قرار گرفته. خیلی از مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید مشهد در این منطقه یا مجاورت اون قرار دارند. بعضی از اون‌‌ها عبارتند از مجتمع کیان سنتر 1، کیان سنتر 2، هایپرمی و مجتمع پروما. خیلی از برندهای لباس هم در نزدیکی این مراکز قرار دارند. کارخانه قند آبکوه که البته امروزه فعالیت نداره هم در حاشیه این بلوار قرار داره. اگه طرفدار مجموعه های آبی هستید، مجموعه آبی ارمغان که در بلوار فرامرز عباسی مشهد واقع شده میتونه یکی از بهترین گزینه‌های شما باشه.

خیابان فرامرز عباسی مشهد ۲نبش

نقشه‌ فرامرز عباسی مشهد

بلوار فرامرز عباسی از شمال به بزرگراه شهید چراغچی، از جنوب به بلوار فردوسی، از شرق به بلوار جانباز و از غرب به بزرگراه آزادی می‌رسد.

مشاورین متخصص فرامرز عباسی مشهد

املاک عمارت مجلل

املاک عمارت مجلل

املاک عمارت مجلل

املاک عمارت مجلل

املاک عمارت مجلل

املاک عمارت مجلل

نظرات کاربران

امتیاز خیابان فرامرز عباسی مشهد
  • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
    خیلی راحت
  • بافت فرهنگی
    عالی
  • امکانات رفاهی
    عالی
  • میزان ترافیک
    سبک

تجربیات شما درباره خیابان فرامرز عباسی مشهد به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره خیابان فرامرز عباسی مشهد

  • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  • بافت فرهنگی
  • امکانات رفاهی
  • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

جاستین بیبر ۲نبش
جاستین بیبر در این محله زندگی کرده
09 مهر 99

من قبلا تو فرامرز زندگی میکردم ولی الان تو کانادا زندگی میکنم ولی فرامرز از کانادا خیلی بهتره. دعا کنین برگردم ایران که تو فرامرز کنسرت برگزار کنم.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
09 مهر 99

اتفاقا پسرم هم ونکوور زندگی میکنه، برای تحقیقات به International asylum (تیمارستان بین المللی ونکوور) رفته بود. ازتون خیلی تعریف کرد.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
08 مهر 99

زندگی فقط بلوار فردوسی، به خصوص مهدی.

نقاط قوت

  • ساخت و ساز لوکس
  • برج تجاری
  • بافت فرهنگی عالی
  • نزدیکی به مناطق پولدار نشین سجاد مثل ابن سینا و بزرگمهر و بهار
  • فضای سبز غنی
  • مراکز و مغازه های تجاری لوکس
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
09 مهر 99

اونوقت با این همه تعریف هایی که کردید، بولوار فردوسی جزو اروپا محسوب میشه یا امریکا؟! شاید پاریس کوچولو باشه!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
09 مهر 99

همین اطراف هاشمیه اما یکم از روی گسل های 7.3 ریشتری اونورتر.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
06 مهر 99

فرامرز شاید بهترین محله برای ارضا کردن نیاز به بهترین بودن نباشه! اما یکی از بهترین محله ها برای زندگی هست. امکانات ورزشی با بیش از 7 پارک کوچک و بزرگ، مجتمع ورزشی ارمغان (استخر پوشیده، روباز چهار فصل، باشگاه بدنسازی و ماساژ و...)، فنس فوتبال و بسکتبال، بلندترین باشگاه بیلیارد شرق کشور (بیلیارد ماهان) و بسیاری از باشگاه ها و مجتمع های ورزشی بانوان و رزمی. از نظر بهداشتی بسیاری از مجتمع های تخصصی، درمانگاه ها و داروخانه های لوکس شبانه روزی و از نظر هنری چون خودم موسیقی میخونم، نزدیک به دوتا از بهترین آموزشگاه های موسیقی (پارس و نکیسا) و از نظر رفاهی و تجاری نزدیک به پروما، پاژ، هایپر می، کیان سنتر و جدیدا شعبه جدید اونیک مارکت و نزدیکی به بهترین رستوران های سنتی و فود کورت ها. برای افراد مذهبی؛ مسجد درجه یک امام علی و مکتب الزهرا. برای کسانی که سگ دارند، کال وسط فرامرز همیشه بهترین گزینه بوده و هیچ وقت مزاحمتی برای سگ گردانی ندیدم بنده. پس خواهشا محله ها و مردم اون محله رو، با بی شخصیتی و بی فرهنگیتون تخریب نکنید. امروز که طبرسی و طلاب هم اینقدر رشد کرده که دیگه تمام شهر رو به یک پارچگی هست، خوشبختانه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
07 مهر 99

طبرسی و طلاب رشدش از فرامرز بیشتره، چون طبرسی و طلاب از فرامرز گرونتره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
07 مهر 99

طبق آخرین تحقیقات بین المللی طبرسی و طلاب شانه به شانه با آمستردام، کپنهاگن، اوسلو و استکهلم از نظر توسعه اقتصادی و تکنولوژی در حرکت هستند.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
09 مهر 99

طلاب و طبرسی بالاشهر شدن ولی هنوز فرامرز پایین شهر مونده.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
10 مهر 99

شهری که تپه های هاشمیه با گسل های 7.3 ریشتری بشه جای خوب، باید فرامرز و سجادش بد باشن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
03 مهر 99

اگه هاشمیه برج داره، بلوار فردوسی هم بزرگترین برج تجاری مشهد یعنی زیبا سازه رو داره. اگه هاشمیه فروشگاه لوکس داره؛ فردوسی هم لوکس ترین مزون های آرایشی و برند های لباس و داروخانه های لوکس رو داره که حتی حاشیه سجاد هم پیدا نمیشه. بلوار فردوسی از چهار راه فرامرز تا خیام، لوکس ترین قسمت مشهده چون ابتدا به مناطق لوکس سجادشهر مثل بهار، گلشن، میلاد و ابن سینا نزدیکه و انتهای بلوار به خیام میرسه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
05 مهر 99

زیبا سازه به گرد پای آرمیتاژ گلشن ما نمیرسه. در ضمن همه خونه های فردوسی رنگ و رو رفته هستن. کجاش لوکسه؟ لوکس ترین آریشگاه ها و مزون ها و بهترین برند های کت و شلوار ایران تو اوایل هاشمیه و همچنین احمداباد شعبه دارن.

در جواب کاربر مهمان ۲نبش
در جواب کاربر مهمان
06 مهر 99

هفت تیر که کلا مثل پایین شهره، فقط به گلشن نزدیکه و همون گلشن کلی آپارتمان آجری و رنگ و رو رفته داره. هاشمیه هم فقط تا میدون هاشمیه خوبه، مابقی با قاسم آباد فرقی نداره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
06 مهر 99

البته آرمیتاژ شما تو هفت تیره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
07 مهر 99

همون انتهای هاشمیه که میگین مثل قاسم آباده، توش کوهسر که لوکس ترین و زیبا ترین مرکز خرید و تالار مشهد هست، ساخته شده و قیمت خونه ها متری 30 تومنه که فرامرز حداکثر متری 25 تومنه که از انتهای هاشمیه هم ارزونتره. کلا فرامرز رو باید با طلاب مقایسه کرد!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
07 مهر 99

ویلایی ما تو فرامرز 14 متری 31 تومن قیمت خورده. مشتری هم داره.

پروین ۲نبش
پروین در این محله زندگی کرده
03 مهر 99

بیشتر کوچه های فرامرز (رسالت، سپهر، سمیه، مهدی و...) نزدیک به انواع فروشگاه ها، مراکز بهداشتی، ورزشی و تفریحی هستند و میتونید آپارتمان های مدرن و باکیفیت و ویلایی های دلنشین توشون پیدا کنید. من خودم سمیه زندگی میکنم.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
05 مهر 99

اگه منطقه ای که بافتش خونه های آجری رنگ و رو رفته باشه، منطقه لوکسی باشه اونوقت مناطقی مثل هاشمیه و سجاد و گلشن مثل لس آنجلس میمونه. خخخخخ

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
05 مهر 99

مهدی رو با فرامرز یکی نکن خواهشا. مهدی گرون تر از فرامرز و لوکس تره!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
06 مهر 99

همینطور که در نقشه مشاهده می فرمایید، محله مهدی زیر مجموعه فرامرز قرار گرفته. برای اطلاعات بیشتر، میتونید به دفتر مشاور املاک خیر اندیش در این خیابان مراجعه فرمایید.

جواد ۲نبش
جواد در این محله زندگی کرده
01 مهر 99

به سلیقه هم احترام بذارید. چقدر دعوا کردید!!

نقاط قوت

  • دسترسی راحت به بزرگراه
  • بافت مناسب
  • ساکنان عموما با اصالت
  • امکانات مناسب با صرف کمترین فاصله

نقاط ضعف

  • حمل و نقل عمومی تا حدی
  • بی فرهنگی و جو گیر بودن برخی افراد
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
02 مهر 99

نقاط قوت و ضعف رو بسیار ناشیانه و عامیانه نوشتید.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
02 مهر 99

یکم حرفاتون ضد و نقیض هم هستش. تو نقاط قوت نوشتید، ساکنین با اصالت. اونوقت تو نقاط ضعف هم نوشتید، بی فرهنگی ساکنین.

سودابه الیاسی ۲نبش
سودابه الیاسی در این محله زندگی کرده
01 مهر 99

با کوچکترین تحقیق و تفکری میشه متوجه شد، در این روزگار مدرن و تکنولوژی، مشهد کوچکترین شباهتی به شهر های باکیفیت جهان و حتی خاورمیانه ندارد؛ اما محله های سجاد، ملک آباد، احمد آباد، هاشمیه، فرامرز، بلوار فردوسی، فرهاد، باهنر و هفت تیر از نظر هایی با بقیه مناطق مشهد گاهی بسیار کم و گاهی بیشتر تفاوت دارند.

نقاط قوت

  • * تجاری: نزدیکی به مشهد مال، برج دوقلو یاس (بلند ترین برج مشهد)، پاژ (بزرگترین هایپرمارکت مشهد)، پروما، مجتمع های نیکا، مروارید، کیانسنتر 1 و 2 و هایپرماکت هایی مثل: اونیک، دیلی، افق کوروش، جانبو و بسیاری از فود کورت ها، رستوران ها وکافی شاپ های زنجیره دیگر مانند کافه نون
  • * آموزشی: آموزشگاه های زبان: شکوه، صدرا و آرمانا؛ آموزشگاه های موسیقی: پارس، نکیسا و ملودی؛ آموزشگاه نقاشی و هنر های تجسمی فردوسی و موسسه ها و مدرسه های دولتی و غیر انتفاعی با کیفیت در کنار نزدیکی نسبی به دانشگاه فردوسی
  • ورزشی: نزدیکی به مجموعه ورزشی آستان قدس و سالن شهید بهشتی، مجتمع ورزشی ارمغان (استخر سرپوشیده، استخر روباز چهارفصل )، باشگاه های متعدد بدنسازی و یوگا ویژه آقایان و بانوان، باشگاه بیلیارد ماهان( بلند ترین باشگاه بیلیارد شرق کشور )، سالن ها و فنس های استاندارد فوتبال، فوتسال و بسکتبال در کنار پارک زیبا رسالت و 6 پارک دیگر، کال زیبا فرامرز بهترین و امن ترین گزینه برای ورزش با حیوان خانگیتان
  • امنیت و آرامش: وجود تعداد زیادی ساختمان های لوکس، استاندارد و نوساز؛ ویلایی های محکم، بتنی و دنج در کنار بازار محله ها، مساجد و پارک های متعدد که به دلیل ایجاد رفت و آمد در کنار گشت منظم 24 ساعته، امنیت ایجاد میکند.
  • حمل و نقل: خطوط تاکسی 18 ساعته با ماشین های نوسازی شده و رانندگان مطمین و زیر نظر، وجود 2 خط 26 و 22 اتوبوسرانی که اکثر مناطق مشهد را پوشش می دهند در کنار 8 خط دیگر در ابتدا چهار راه که بعضا شبانه روزی هستند و جدیدا بسیار شیک و زیبا لاین بندی و بازسازی شده اند، دسترسی راحت به همه نقاط با سواری شخصی به دلیل نزدیکی به میدان استقلال، جانباز و فردوسی

نقاط ضعف

  • بعضی از کوچه ها چه در بلوار اصلی فرامرز و چه در انشعابات ( رسالت، سپهر و...)، کم عرض تر از بقیه کوچه ها هستند.
  • فرهنگ پایین بعضی از ساکنان که امروزه یک مشکل ملی محسوب میشه.
  • انتها فرامرز به محله دیگری به نام بهاران ختم می شود ( که معمولا فکر میکنند جز فرامرز هست و کمبود های این منطقه را به فرامرز نسبت می دهند)، که اکثر شهروندانش کارمند و معلم بوده و از نظر اقتصادی متوسط حساب میشود.
  • نبود ایستگاه مترو در فرامرز که البته خط جدید قطار شهری در کنار کیانسنتر2 و برج نور ایستگاه دارد.
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
01 مهر 99

به درد نخورترین و یکی از بدترین مناطق مشهده!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مهر 99

تقصیر شماست که آمستردام رو ول کردید، اومدید مشهد.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
31 شهریور 99

فرامرز شاید بهترین محله برای ارضا کردن نیاز به بهترین بودن نباشه! اما یکی از بهترین محله ها برای زندگی هست. امکانات ورزشی با بیش از 7 پارک کوچک و بزرگ، مجتمع ورزشی ارمغان (استخر پوشیده، روباز چهار فصل، باشگاه بدنسازی و ماساژ و...)، فنس فوتبال و بسکتبال، بلندترین باشگاه بیلیارد شرق کشور (بیلیارد ماهان) و بسیاری از باشگاه ها و مجتمع های ورزشی بانوان و رزمی. از نظر بهداشتی بسیاری از مجتمع های تخصصی، درمانگاه ها و داروخانه های لوکس شبانه روزی و از نظر هنری چون خودم موسیقی میخونم، نزدیک به دوتا از بهترین آموزشگاه های موسیقی (پارس و نکیسا) و از نظر رفاهی و تجاری نزدیک به پروما، پاژ، هایپر می، کیان سنتر و جدیدا شعبه جدید اونیک مارکت و نزدیکی به بهترین رستوران های سنتی و فود کورت ها. برای افراد مذهبی؛ مسجد درجه یک امام علی و مکتب الزهرا. برای کسانی که سگ دارند، کال وسط فرامرز همیشه بهترین گزینه بوده و هیچ وقت مزاحمتی برای سگ گردانی ندیدم بنده. پس خواهشا محله ها و مردم اون محله رو، با بی شخصیتی و بی فرهنگیتون تخریب نکنید. امروز که طبرسی و طلاب هم اینقدر رشد کرده که دیگه تمام شهر رو به یک پارچگی هست، خوشبختانه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مهر 99

2 تا دکه روزنامه شبانه روزی داره، یکی اول فرامرز یکی اواسط فرامرز که برای اهل دلاش آپشنه عالیه :)

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
29 شهریور 99

بلوار فردوسی، جزوه لوکس ترین بلوار های مشهد، بعد از سجاد و هاشمیه است. برج یاس، پاژ و پروما و همچنین لوکس ترین مزون ها، سالن های زیبایی مشهد و کلینیک های پوست موی لوکس در ابتدا مهدی و ابتدا نمر، همچنین داروخانه های لوکس. علت پیشرفت فردوسی، نزدیک بودن به محلات سجاد شهر می باشد که کوچه های محلات سجاد به این بلوار میرسن. مثل گلشن، ابریشم، نیلوفر، مینا، بهار، بزرگمهر و ابن سینا که به فردوسی نزدیک هستن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
29 شهریور 99

فقط اوایل فرامرز به درد میخوره، اونم به خاطر نزدیکی به بولوار فردوسی و محله سجادشهر. وگرنه فرامرز بافت فرهنگی ضعیفش و ساخت و ساز کهنه و شلوغیش برای زندگی نامناسبه.

نقاط قوت

  • ندارد

نقاط ضعف

  • بافت فرهنگی ضعیف
  • ساخت و ساز کهنه
  • شلوغی و آلودگی هوا
  • بی فرهنگی بیشتر ساکنین
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مهر 99

این بی فرهنگی ساکنین که بهش اشاره کردید، اگر درست باشه با این طرز جمله بندی شما فکر میکنم خودتونم فرامرز زندگی میکنید؟

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
02 مهر 99

جالبه، نوشتید بی فرهنگی ساکنین بعد خودتونم گزینه در این محله زندگی کرده رو زدید!!! احساس میکنم چیزی داره اذیتت میکنه و برای تسکینش اینطور پیام میدی!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
29 شهریور 99

یه محله به دردنخوریه که فقط به دلیل نزدیکی به سجاد بزرگش کردن، وگرنه داغونه. زندگی تو زیر پله های هاشمیه می ارزه به خونه های داغون و بی کیفیت فرامرز. مشهد فقط سجاد و هاشمیه!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
31 شهریور 99

اگر محله خوب نیست، چرا گزینه ((در این محله زندگی کردم)) رو فعال کردید؟ چرا نرفتید سوئیس که در حد فرهنگ، شعور و شخصیت شماست؟

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
01 مهر 99

همین که با سجاد مقایسه کردید، ممنونم :)

سودابه ۲نبش
سودابه در این محله زندگی کرده
26 شهریور 99

با کوچکترین تحقیق و تفکری میشه متوجه شد، در این روزگار مدرن و تکنولوژی، مشهد کوچکترین شباهتی به شهر های باکیفیت جهان و حتی خاورمیانه ندارد؛ اما محله های سجاد، ملک آباد، احمد آباد، هاشمیه، فرامرز، بلوار فردوسی، فرهاد، باهنر و هفت تیر از نظر هایی با بقیه مناطق مشهد گاهی بسیار کم و گاهی بیشتر تفاوت دارند.

نقاط قوت

  • ورزشی: نزدیکی به مجموعه ورزشی آستان قدس و سالن شهید بهشتی، مجتمع ورزشی ارمغان (استخر سرپوشیده، استخر روباز چهارفصل، باشگاه های متعدد بدنسازی و یوگا ویژه آقایان و بانوان، باشگاه بیلیارد ماهان( بلند ترین باشگاه بیلیارد شرق کشور )، سالن ها و فنس های استاندارد فوتبال، فوتسال و بسکتبال در کنار پارک زیبا رسالت و 6 پارک دیگر، کال زیبا فرامرز بهترین و امن ترین گزینه برای ورزش با حیوان خانگیتان
  • تجاری: نزدیکی به مشهد مال، برج دوقلو یاس (بلند ترین برج مشهد)، پاژ (بزرگترین هایپرمارکت مشهد)، پروما، مجتمع های نیکا، مروارید، کیانسنتر 1 و 2 و هایپرماکت هایی مثل: اونیک، دیلی، افق کوروش، جانبو و...
  • بهداشتی و درمانی: درمانگاه تخصصی شبانه روزی، داروخانه های متعدد لوکس و شبانه روزی، مجتمع های تخصصی دندانپزشکی و پوست و مو و دامپزشکی های درجه یک و تخصصی
  • آموزشی: آموزشگاه های زبان: شکوه، صدرا و آرمانا ؛ آموزشگاه های موسیقی: پارس، نکیسا و ملودی؛ آموزشگاه نقاشی و هنر های تجسمی فردوسی و موسسه ها و مدرسه های دولتی و غیر انتفاعی با کیفیت در کنار نزدیکی نسبی به دانشگاه فردوسی مشهد
  • تفریحی: مقدار قابل توجهی از مراکز، مجتمع ها و امکانات تفریحی مثل فودکورت ها، شهربازی ها، سالن های ورزشی و گالری ها
  • امنیت: خانه و آپارتمان های نو ساز و با کیفیت، رعایت تمام اصول ساختمانی، کوچه هایی پر نور و روشن، وجود بازار محله ها و مساجد متعدد که باعث رفت و آمد های شبانه و امنیت می شود و گشت منظم شبانه
  • حمل و نقل: خطوط تاکسی 18 ساعته با ماشین های نوسازی شده و رانندگان مطمین و زیر نظر، وجود 2 خط 26 و 22 اتوبوسرانی که اکثر مناطق مشهد را پوشش می دهند در کنار 8 خط دیگر در ابتدا چهار راه که بعضا شبانه روزی هستند و جدیدا بسیار شیک و زیبا لاین بندی و بازسازی شده اند، دسترسی راحت به همه نقاط با سواری شخصی به دلیل نزدیکی به میدان استقلال، جانباز و فردوسی

نقاط ضعف

  • باریک بودن بعضی از کوچه ها
  • بی فرهنگی بعضی از ساکنان
  • انتهای فرامرز به محله ای به نام بهاران متصل می شود که شرایط فرهنگی و اقتصادی متوسطی دارد
  • نداشتن ایستگاه مترو در فرامرز که البته خط جدیدی که درحال ساخت هست در کنار کیانسنتر2 ایستگاه دارد
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
27 شهریور 99

مهم تر از همه، 2 تا دکه روزنامه شبانه روزی داره که به درد من خیلی میخوره :)

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
25 شهریور 99

سجاد و فرامرز اصلا قابل قیاس نیستن. فرامرز محله ی خوبیه ولی قطعا به پای سجاد نخواهد رسید، چون سجاد هم رده با احمدآباد، ملک آباد و هاشمیه هست ولی محلات هم سطح فرامرز، امامت و آزادشهره هم از نظر قیمت که سجاد زیر 30 تومن نداریم ولی فرامرز حداکثر 26 تومنه و هم از نظر بافت منطقش، سجاد خیلی لاکچریه. معمولا کسانی که بودجه زیادی برای خرید خونه تو سجاد ندارن، فرامرز رو برای زندگی انتخاب میکنن چون قیمتاش اقتصادی تره. با احترام به نظرات بقیه کاربران.

نقاط قوت

  • وجود مراکز خرید زیاد در محدوده فرامرز
  • خانه های نوساز زیاد دارد

نقاط ضعف

  • عدم رونق کافی بولوار
  • عدم دسترسی به ایستگاه مترو
  • بافت ضعیف منطقه در انتهای فرامرز
  • ترافیک زیاد در اوایل بلوار
  • فضای سبز خیلی کم داره
امیرحسین صداقت ۲نبش
امیرحسین صداقت در این محله زندگی کرده
23 شهریور 99

نظر و تجربه کلی من درباره بلوار فرامرز عباسی بسیار مطلوب و مثبت هست. من عاشق پارک ملت هستم و هر روز میتونم به راحتی پیاده برم و برگردم.

نقاط قوت

  • مجتمع ارمغان ( استخر سرپوشیده، روباز چهارفصل، باشگاه بدنسازی، یوگا ، ماساژ و...)، فنس های ورزشی فوتبال و بسکتبال، باشگاه بیلیارد ماهان (بلند ترین باشگاه بیلیارد شرق کشور)، باشگاه های متعدد بانوان و پارک های متعدد(7 پارک)
  • درمانگاه و داروخانه های لوکس شبانه روزی
  • مجتمع های تجاری کیانسنتر1 و2 ، پاساژ های آرایشی و لباس مثل آرمیتا، دهقان و... هایپر مارکت هایی مثل: دیلی، اونیک، ارم، آس، افق کوروش، جانبو و... رستوران ها و فود کورت با کیفیت، قصابی های مطمین،میوه فروشی شبانه روزی، 2 دکه روزنامه شبانه روزی
  • 2 مسجد زیبا و باکیفیت امام علی و مکتب الزهرا برای افراد مذهبی
  • آموزشگاه های زبان صدرا، آرمانا و شکوه. آموزشگاه های موسیقی پارس و نکیسا. مزون ها، آرایشگاه ها و آتلیه های بسیار لوکس ودامپزشکی های مجهز
  • گشت روزانه و شبانه متعدد و منظم که باعث امنیت نسبی شده

نقاط ضعف

  • وجود کوچه هایی با عرض کم، فرهنگ ضعیف برخی از ساکنان، ترافیک نسبی در چهار راه ها، نزدیکی به محله های بهاران و ساجدی که جزو مناطق متوسط هستند.
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
25 شهریور 99

از گلشهر اومدی؟!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
26 شهریور 99

دقیقا نمیدونم گلشهر کجاست، اما مطمئنم از محله ای که شما در اون تربیت و بزرگ شدید،‌ بهتره!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
27 شهریور 99

محله ای که من در اونجا تربیت و بزرگ شدم، صد برابر از محله پایین شهر فرامرز بهتره داداش.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
27 شهریور 99

پس چطور شد که شما اینطور شدید؟

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
27 شهریور 99

این همه کمبود و گره های درونی؟ و نیاز به ارضا شدن بهترین بودن، از کجا اومد؟!

علی ۲نبش
علی
20 شهریور 99

بلوار فردوسی جزوه 4 منطقه‌ی لوکس و گرون مشهد حساب میشه (احمد آباد، سجادشهر، هاشمیه و محلات فردوسی)

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
23 شهریور 99

دقیقا همینه؛ حالا هرکس با توجه به سلیقه، محل کار، نزدیکی به خانواده و فامیل... باید بهترین انتخاب رو بکنه. مثلا من خودم چون عاشق طبیعت و ورزش هستم و دانشگاهمم فردوسی هست، بهترین انتخابم سجاد و فرامرزه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
20 شهریور 99

به نظر من در بلوار فردوسی مهدی، ثمانه و یاس خیلی خوب هستن و فرامرز هم منطقه‌ی خوبیه، ولی متاسفانه خیلی شلوغه. کلا بلوار فردوسی از چهار راه فرامرز تا میدان جانباز، خیلی لوکسه و بافت فرهنگی عالی‌ای داره. چون به محلات سجاد نزدیکه و برج تجاری لوکس مثل زیبا سازه داره که بلندترین برج مشهده و اواسط بلوار هم به خیام جنوبی میرسه که جزوه مناطق مرفه نشین سجاد شهر حساب میشه، ولی خوب انتهای بلوار بافت ضعیفی داره. بلوار فردوسی خیلی لوکسه از نظر تجاری. تو مشهد هاشمیه و بلوار اصلی سجاد و فردوسی بهترین هستن، حتی ابتدای بلوار فردوسی از احمد آباد که پر از بیمارستان و مغازه های کهنه است، بهتره. بهترین کلینیک های پوست و دندانپزشکی و داروخانه های لوکس رو داره و بهترین مزون های آرایشی مشهد تو فردوسی هستن. بزرگترین خوبی فردوسی، نزدیک بودن به سجادشهره و قسمتی از این بلوار جزوه سجادشهر حساب میشه، مثل ملک آباد.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
17 شهریور 99

عالی!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
17 شهریور 99

تا اواسط بلوار فردوسی جزوه سجادشهر حساب میشه و منطقه‌ی 1 میباشد. قسمت دیگه هم منطقه‌ی 2 بوده و جزوه فرامرز حساب میشه. فردوسی بهترین بلوار تجاری مشهد، بعد از بلوار سجاد و بلوار هاشمیه می باشد. میانگین قیمت آپارتمان تو فردوسی، خیلی بالا و نوساز تو فرامرز یا مهدی، حداقل متری 25 تومن می باشد.

مشهد ۲نبش
مشهد
20 شهریور 99

بله، درسته تو نقشه‌ی مناطق مشهد اواسط ملک آباد، اواسط خیام و اواسط فردوسی جزوه سجاد شهر هستن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
17 شهریور 99

در جواب دوستی که نوشته سجادشهر به خاطر ملک آباد گرون شده؛ باید بگم هیچ ربطی نداره، وگرنه دستغیب هم الان باید بالاشهر می بود. در ضمن من نگفتم فردوسی به خاطر سجاد گرون شده؛ من گفتم نزدیک محلات سجادشهره، به خاطر این رشد کرده و محله‌ی لوکس شده.

مریم ۲نبش
مریم
13 شهریور 99

بلوار فردوسی چسبیده به سجاده (بهارستان و ابن سینا). کلا بافت تجاری و بیشتر حاشیه‌ی بلوار مزون و داروخانه و موسسات زبان هستن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

سجاد هم فقط به خاطر ملک ٱباد گرون شد، وگرنه از دستغیب هم بدتر بود. حالا اینکه فردوسی به خاطر سجاد محله ی گرونی باشه، واقعا جمله ی خنده داریه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

ابتدای بلوار فردوسی خیلی لوکسه خدایی، ولی از چهارراه خیام به بعد ضعیف میشه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

فرامرز شاید بهترین محله برای ارضا کردن نیاز به بهترین بودن نباشه! اما یکی از بهترین محله ها برای زندگی هست. امکانات ورزشی با بیش از 7 پارک کوچک و بزرگ، مجتمع ورزشی ارمغان (استخر پوشیده، روباز چهار فصل، باشگاه بدنسازی و ماساژ و...)، فنس فوتبال و بسکتبال، بلندترین باشگاه بیلیارد شرق کشور (بیلیارد ماهان) و بسیاری از باشگاه ها و مجتمع های ورزشی بانوان و رزمی. از نظر بهداشتی بسیاری از مجتمع های تخصصی، درمانگاه ها و داروخانه های لوکس شبانه روزی و از نظر هنری چون خودم موسیقی میخونم، نزدیک به دوتا از بهترین آموزشگاه های موسیقی (پارس و نکیسا) و از نظر رفاهی و تجاری نزدیک به پروما، پاژ، هایپر می، کیان سنتر و جدیدا شعبه جدید اونیک مارکت و نزدیکی به بهترین رستوران های سنتی و فود کورت ها. برای افراد مذهبی؛ مسجد درجه یک امام علی و مکتب الزهرا. برای کسانی که سگ دارند، کال وسط فرامرز همیشه بهترین گزینه بوده و هیچ وقت مزاحمتی برای سگ گردانی ندیدم بنده. پس خواهشا محله ها و مردم اون محله رو با بی شخصیتی و بی فرهنگیتون تخریب نکنید. امروز که طبرسی و طلاب هم اینقدر رشد کرده که دیگه تمام شهر رو به یک پارچگی هست، خوشبختانه.

امیرحسین صداقت ۲نبش
امیرحسین صداقت
15 شهریور 99

بلوار فرامرز یکی از بهترین گزینه‌ها برای همه سلیقه‌هاست. در خود فرامرز و بلوار فردوسی انواع مجتمع های ورزشی، استخر ارمغان، باشگاه های بیلیارد و ویژه بانوان؛ پارک های زیاد که پارک خطی یکی از امن‌ترین مکان‌ها برای پیاده روی با سگتون هست، داروخانه های لوکس شبانه روزی، درمانگاه تخصصی، دامپزشکی، آرایشگاه های لوکس، آتلیه و مزون ها، رستوران ها و فود کورت عالی، میوه فروشی و هایپر های شبانه روزی! مجتمع های تجاری اونیک مارکت، کیانسنتر، پروما، پاژ، پاساژ دهقان، آناهیتا، به زودی برج یاس( زیبا سازه) همگی یا در بلوار قرار دارند و یا با چند دقیقه فاصله در اطراف. با این همه، جو این بلوار مسکونی هست و اکثرا بومی ها رفت و آمد میکنند.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
15 شهریور 99

بلوار فردوسی و فرامرز به دلیل نزدیکی به سجاد گرون نیستند؛ بلکه خود این محله ها سرشار از بوستان های زیبا، استخر و مجتمع های بدنسازی، بیلیارد و رزمی، آتلیه ها، مزون ها و آرایشگاه های لوکس، داروخانه ها و درمانگاه شبانه روزی، موسسه های زبان و موسیقی متعدد و پاساژ های تجاری و هایپرمارکت های بسیار زیادی هست و تمام بانک ها دارای شعبه هستند.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
15 شهریور 99

لذتبخش ترین تجربه من، زندگی در بلوار فردوسی (خیابان مهدی) بود. قیمت های آپارتمان خیلی بالا نبود؛ آب و هوای خوبی هم داشت چون اطراف بلوار فردوسی، سجاد و فرامرز پارک های زیادی وجود داره و از نظر رفاهی که نزدیک به همه چیزه واقعا. انواع هایپر مارکت، مجتمع ورزشی استخر، بورس آرایشگاه و مزون و آتلیه، داروخانه های لوکس شبانه روزی، درمانگاه، دامپزشکی های معتبر، آموزشگاه های زبان و موسیقی و...

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
12 شهریور 99

از وبسایت دونبش خواهشمندم که یه بار هم که شده تو قسمت فرامرز، بالاشهر رو ذکر کنن که مبادا ساکنین فرامرز به خاطر اینکه محلشون مثل پایین شهر شده، ناراحت بشن.

نقاط قوت

  • هیچی

نقاط ضعف

  • هر کوچه از این منطقه رو میشه جزو نقاط ضعف نوشت
کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
12 شهریور 99

یه منطقه‌ی داغون که مثل دهات میمونه. خدایی فازتون چیه این محله رو با بالاشهرها مقایسه میکنین؟ قیمت یه زیر پله تو هاشمیه، از فرامرز گرونتره. فرامرز مثل قاسم آباد میمونه، البته منظورم اوایلشه وگرنه اواخرش از طبرسی هم بدتره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

اکثرا هاشمیه رو به دلیل فرهنگ و ادب بالا شهروندان اونجا می پسندند، اما ادب و نوشته های شما خواننده ها رو نگران میکنه که نکند شما همسایه جدید ما در هاشمیه باشید. دهاتی بودن بهتر از دهاتی فکر کردن هست!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
11 شهریور 99

جهت اطلاع دوستی که نوشته بود بلوار فردوسی منطقه متوسطه، بگم که بلوار فردوسی لوکس‌ترین مزون‌ها و داروخانه‌های مشهد رو داره و محلات فردوسی مثل ثمانه و مهدی از هفت تیر که اینقدر بهش افتخار می کنی، گرون تره. در ضمن هفت تیر به بلوار فکوری میرسه که کلا پایین شهره و وکیل آباد هم منطقه متوسط نشین به حساب میاد. الکی اطلاعات غلط ندین!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
12 شهریور 99

بولوار فردوسی از مناطق ضعیف به حساب میاد، چون میره سمت بولوار توس و لوکس نیست. مثل پایین شهر شده و اصلا با وکیل آباد قابل قیاس نیست. در ضمن، اگه خواستی مزون لوکس ببینی، یه سر تا خیابون گلشن بزن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
12 شهریور 99

کی گفته هفت تیر بالاشهره؟

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

چقدر از شهروندان ساده لوح ما که تمام سرمایه خودشون رو به آپارتمان های هاشمیه و صارمی دادند که اطراف خونشون برج بلند باشه. :)) کیفیت زندگی رو این میدونن که چندتا کوچه بالاتر برج داره. :)))

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

خداروشکر همه‌ی شما دارید تو مشهد زندگی میکنید و به شخصیت، فرهنگ و محله هم دیگه توهین میکنید و میگید محله‌ی ما برج داره، کوه داره، مغازه‌ی لوکس داره؛ مال شما نداره. :)) همین مشهد مناسب سطح فکر شماست.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

بلوار فردوسی محله‌ی بسیار خوبی هم برای زندگی و هم تجارت هست. بسیاری از مزون‌ها، آرایشگاه‌ها، آتلیه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و متخصصین دندانپزشک و پوست را در خود جا داده و چون به میدان فردوسی نزدیک هست، آب و هوای بسیاری خوبی دارد. در ضمن نزدیک به میدان جانباز که انواع فروشگاه های بزرگ مثل پاژ، پروما، نیکا، مروارید و به زودی زیبا سازه یاس اونجا هستند.

سید ۲نبش
سید در این محله زندگی کرده
05 شهریور 99

چون این منطقه نزدیک به سجاده و یه چهارراه با سجاد فاصله داره و قبلا بازیکنای فوتبال تیم پدیده تو فرامرز زندگی میکردن، حس بالاشهر نشینی بهشون القا شده. در حالیکه برای زندگی اصلا مناسب نیست، چون هم بسیار شلوغه و رشد و توسعه خوبی نداره. اون برج های تجاری رو که نام بردید، همشون تو جانباز هستند و تو فرامرز نداریم. تو مشهد کلا چهار منطقه هاشمیه، احمدآباد، صارمی و کوهسنگی برج مسکونی دارند که بین اینا بولوار صارمی بیشترین و لوکس ترین برج های تجاری رو داره و طبیعتا نسبت به مناطق دیگه مشهد گرونتره. در کل بعد از سجاد، هاشمیه، احمدآباد و وکیل آباد برای خرید یا اجاره خونه شاید گزینه مناسبی باشه.

مشهد ۲نبش
مشهد در این محله زندگی کرده
05 شهریور 99

به نظر من محله ای که خیابونش پر رونق نباشه، اصلا به درد سکونت نمی خوره. چون 1000 متر هم خونه تو فرامرز داشته باشی ولی یه روزی برای اینکه حال و هوات عوض بشه میری بیرون، فرامرز هیچی مغازه لوکس نداره. ولی سجاد و هاشمیه مغازه لوکس زیاد دارن و فرقی نداره که ابتدا یا انتهای هاشمیه زندگی کنی، چون ابتدای هاشمیه مجتمع آبان هست و انتهای هاشمیه کوهسر و فوق العاده جذابه. در ضمن فرامرز کوچه هاش بسیار تنگه و به خط مترو دسترسی نداره و قبلنا به خاطر فعالیت کارخانه قند اصلا به درد سکونت نمیخورد ولی الان یکم بهتر شده. انتهای فرامرز وحشتناک داغونه و بافت فرهنگی ضعیفی داره، مثل مناطق پایین شهر شده. در حالیکه انتهای هاشمیه منطقه ای لوکس و نوساز با آب و هوایی کوهستانی و خوش آب و هواست و به پارک خورشید و کوهسر نزدیکه. از نظر قیمتی فرامرز از سجاد و هاشمیه بسیار ارزون تره. هاشمیه هم به غیر از برج هم ساختمان های لوکسی که هم رده با برج هم هستند، زیاد داره. اوایل هاشمیه هم منطقه ویلایی نشینیه و لوکس ترین ویلایی های مشهد رو اونجا داره. پس دیگه لطفا فرامرز رو با سجاد و هاشمیه مقایسه نکنید، چون این مقایسه معقولانه نیست.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
11 شهریور 99

انتهای هاشمیه به بلوار نماز و دهات میرسه و مثل پایین شهر میمونه. هاشمیه فقط تا میدون خوبه، مابقی نصف فرامرز ارزش نداره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
12 شهریور 99

تو همون کوهسر، قیمت خونه ها شده متری 25 تومن که فرامرز از متری 20 تومن بیشتر نداره و اوایل و اواسط هاشمیه هم، شده متری 40 تومن. فرامرز مثل همون بولوار ساجدی و توس میمونه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

هاشمیه برای تفریح بهتره، فرامرز هم برای زندگی.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
04 شهریور 99

خدایی فازتون چیه میایین برج داغون یاس که برای زیبا سازه هست رو، با برج های لوکسی مثل آرمیتاژ گلشن مقایسه میکنین؟ برج های جانباز و فرامرز به درد ساکنین همونجا میخوره. بعدشم جانباز و فرامرز برج مسکونی ندارن، اگه میداشتن مثل هاشمیه بالاشهر به حساب میومدن. در ضمن شماها چون نزدیک سجاد هستید، حس بالاشهری بهتون القا شده. در حالیکه آزادشهر و امامت هم از فرامرز گرونتر و بهتره. فرامرز رو باید با مناطق لادن و پیروزی مقایسش کرد نه با محلاتی مثل سجاد و هاشمیه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
13 شهریور 99

اگر شما با این سطح فکر و طرز نوشتن، هاشمیه نشین هستید؛ خیلی خوشحال هستم که هاشمیه زندگی نمیکنم. چون ممکن بود همسایه شما میشدم.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
15 شهریور 99

با ساخت و اتمام کار مشهد مال و برج دوقلو زیبا سازه، در بلوار اخوان ثالث و میدان جانباز، این منطقه در کنار پاژ، پروما، نیکا، برج مروارید و کیانسنتر، به بورس لوکس ترین منطقه‌ی تجاری تبدیل خواهد شد.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
02 شهریور 99

فرامرز که در مقابل هنرستان هیچه. چون هنرستان منطقه برج نشینیه، مثل برج های آرمیتاژ گلشن، باران و رز آرمیتاژ. هنرستان چون به وکیل آباد وصله و یه سمتش خیابان گلشن هست، خیلی پر رونق و لوکسه. ولی فرامرز میره سمت فردوسی، ساجدی و جانباز که مناطق متوسطی هستند.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
03 شهریور 99

برج هایی که نام بردید در هفت تیر و هاشمیه هستند و نه در هنرستان!!! در ضمن چند نفر از کل جمعیت در برج ها زندگی میکنند؟ بله اگر شما در برج باران و آرمیتاژ زندگی میکنید، برای شما صد در صد هاشمیه و هفت تیر بهتر از فرامرز هستند. اما اگر قرار به زندگی در یک آپارتمان عادی باشد، شما با پرداخت پول بیشتر فقط حسی مصنوعی القا کردید که در محله برج نشین زندگی میکنید!! منطقی هست که بپذیرید فرامرز منطقه ای مسکونی است و این مناطق، پاتوق هایی شبانه برای تفریح و تفرج...

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
03 شهریور 99

این تازه به دوران رسیدگی محسوب میشه که شما خواهان هنرستان هستید، چون به خیابان گلشن ختم میشه!!! و میفرمایید فرامرز خوب نیست چون به بلوار فردوسی و جانباز ختم میشه؟ تعدادی از بهترین برج های مسکونی و تجاری امروز در بلوار جانباز هستند، مثل زیبا سازه!! و بلوار فرودوسی هم منطقه‌ی بورس آرایشگاه ها و آتلیه های لوکس هست! بلوار جانباز، فردوسی و فرامرز مکان های مسکونی تر و مناسب تری برای زندگی هستند؛ مناطق هاشمیه و هنرستان به نظر من، بهترین پاتوق های شب زنده داری هستند و نه مسکونی...

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
12 شهریور 99

وکیل آباد متوسط نشینه.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
20 مرداد 99

اونایی که میگن این منطقه از هنرستان بهتره، کافیه قیمتای این سایتو ببینن تا متوجه بشن کدوم منطقه گرونتره!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
22 مرداد 99

متاسفانه قیمت های سایت دقیق نیست. فرامرز از خیلی جهات مسکونی تر از هنرستان هست و از نظر امکانات ورزشی و بهداشتی غنی تر.

دریا ۲نبش
دریا در این محله زندگی کرده
13 مرداد 99

یک محله ی آرام و نزدیک به مراکز خرید و تفریحی است. محله پارک های زیبایی هم داره☺️

پری ۲نبش
پری در این محله زندگی کرده
13 مرداد 99

این محله را دوست دارم.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
29 تیر 99

به علت نزدیکی به سجادشهر، رشد زیادی کرده ولی آپارتمان تو فرامز خیلی ارزون تر از سجادشهره. اما نسبت به هفت تیر و رضا شهر و هنرستان خیلی گرون تره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
21 تیر 99

برای اونایی که دوست دارند سجاد زندگی کنند ولی پولشو ندارن، فرامرز گزینه مناسبیه. چون ارزونه ولی نباید انتظار داشت که هم سطح مناطق احمد آباد، هاشمیه یا سجاد باشه. در کل منطقه متوسطی هست.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
31 مرداد 99

جدا از بحث نزدیکی فرامرز به سجاد، غنی بودن خود فرامرز از امکانات ورزشی، بهداشتی و رفاهی و وجود آپارتمان های با کیفیت و نوساز این محله را ارزشمند کرده.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان در این محله زندگی کرده
12 تیر 99

لطفا قیمت ها رو اصلاح کنید. آپارتمان بین متری 16 تومن تا 24 تومن می باشد. الان تو هفت تیر، به این قیمتی که زدی آپارتمان میدن.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
21 تیر 99

خب فرامرز از هفت تیر بهتر که نیست.

در جواب کاربر مهمان ۲نبش
در جواب کاربر مهمان
29 تیر 99

هفت تیر اصلا با فرامرز قابل مقایسه نیست. فرامز خیلی بهتر از هفت تیره.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
31 مرداد 99

اگر معیار چند ساختمان بلند و برج باشد که البته هفت تیر بهتره. اما فرامرز از نظر امکانات ورزشی، بهداشتی و رفاهی بسیار غنی تر هست.

فردوسی ۲نبش
فردوسی در این محله زندگی کرده
12 تیر 99

توضیحاتی درباره بلوار فردوسی: بلوار فردوسی از پل استقلال تا میدان فردوسی ادامه دارد. قسمت بین چهارراه فرامرز تا میدان جانباز، جزو مناطق لوکس و مرفه نشین حساب میشود که به 2 بخش سجادشهر و فرامرز تقسیم میشود. سمت راست بلوار، منطقه یک است و سجاد شهر بوده که جزو مناطق بالاشهر و لوکس و جدید مشهد است. سمت چپ بلوار، منطقه 2 بوده و فرامرز است که شامل مهدی و ثمانه و رسالت می شود که جز مناطق خوب مشهد به حساب می آید ولی نسبت به سجاد شهر قیمت ملک خیلی پایین تر است ولی از احمد آباد و باهنر و هنرستان و گلشن خیلی گرون تر است و این سایت قیمت ملک رو اشتباه اعلام کرده. حداقل تو فرامرز آپارتمان متری 20 تومن میباشد.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
21 تیر 99

فرامرز از احمد آباد گرونتره؟ چی میزنی؟ هنرستان کپی برابر اصل هاشمیه هست ولی نصف قیمت هاشمیه هست. پس اگه فرامرز گرونتر از هنرستان باشه، از هنرستان بهتر نخواهد بود؛ چون بافت فرهنگی هنرستان بسیار بهتره و باهنر جزو مناطق خیلی گرون به حساب میاد و فرامرز نصف باهنر هم قیمت نداره.

مهم ۲نبش
مهم در این محله زندگی کرده
05 تیر 99

فرامرز و مهدی به علت نزدیکی به محلات سجادشهر، مثل بهارستان و ابن سینا، تحت تاثیر این 2 منطقه لوکس قرار گرفته و رو به رشد هستن. ولی قیمت ملک خیلی بین این 2 منطقه اختلاف داره و فرامرز خیلی ارزون تره، نسبت به این مناطق.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
31 مرداد 99

جدا از مقایسه سجاد و فرامرز؛ محله فرامرز به دلیل امکانات ورزشی، رفاهی و بهداشتی در کنار آپارتمان های نوساز و لوکس، گزینه بسیار مناسبی هست.

رضا ۲نبش
رضا در این محله زندگی کرده
02 تیر 99

دوستان بلوار فردوسی، وقتی از سمت پل استقلال وارد می شوید؛ قسمت سمت راست که میشه محله سجاد شهر فقط لوکسه و بالاشهر حساب میشه و سمت چپ بلوار به جز بلوار مهدی مابقی به درد نمی خوره. در ضمن اختلاف قیمت زیادی هم بین 2 سمت بلوار هست، سمت راست متری 27 تومن آپارتمان ولی سمت چپ مثل مهدی، متری 18 تومن آپارتمان قیمت می خوره.

در جواب رضا ۲نبش
در جواب رضا
05 تیر 99

کجای کاری داداش؟ سمت راست بلوار فردوسی که همون سجادشهر باشه، مثلا تو بهارستان 18 (ابن سینا )، ده سال ساخت متری 22 تومن معامله میشه و نوساز الان 5 مورد هست که تازه داره ساخته میشه؛ حداقل متری 35 تومن فی می خوره.

مریم ۲نبش
مریم در این محله زندگی کرده
02 تیر 99

همین که به مناطق سجاد شهر مثل بهار و ابن سینا نزدیکه، خیلی خوبه. باعث شده تحت تاثیر مناطق بالاشهر رشد کنه و بعد از سجاد بهترین محله ی مشهد باشه.

رامین ۲نبش
رامین در این محله زندگی کرده
23 خرداد 99

محله ای مرفه نشین، برای هر نوع سلیقه ای که هدف اصلیشان رفاه، آسایش و پیشرفت هست. ساختمان هایی امروزی و خانه های ویلایی دلنشین، کوچه هایی خلوت و ساکت و همچنین کوچه هایی پر از شب زنده داری. دسترسی بسیار آسان، به انواع امکانات رفاهی، فرهنگی آموزشی، بهداشتی و ورزشی؛ پارک های متعدد محلی و در نهایت اکثر ساکنان محله، که با برپایی مهمانی ها، نواختن ساز ها، نگهداری از حیوانات خانگی و دیگر نیاز های یک جامعه امروزی مشکلی ندارند.

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
24 خرداد 99

داداش، هرکی کامنتتو میبینه، فکر میکنه داری از خیابون های پاریس حرف میزنی. محله شاخی نیست که!

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
26 خرداد 99

اتفاقا پاریس، مادرید، بارسلونا و وین اونقدر توریستی شدند و اجاره ها و قیمت های خونه رفته بالا، کم کم خود محلی ها شهر رو ترک میکنند و به شهر های اطراف میرند. این چیزایی که گفتم واقعا درمورد مشهد هست :)

کاربر مهمان ۲نبش
کاربر مهمان
26 خرداد 99

در ضمن، محله که به شاخ احتیاج نداره!!! مهم آرامش، رفاه و شرایط پیشرفت (آموزشی، ورزشی و...) هست که در کنار یک آپارتمان امروزی، میتونه یه جمع بندی بسیار عالی باشه؛ که خب فرامرز هم مثل خیلی از محله های دیگه این ویژگی رو داره.

پارسا ۲نبش
پارسا در این محله زندگی کرده
22 اردیبهشت 99

کوچه های اول زوج، بهتر هستند.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
14 خرداد 99

بهترین کوچه ها 4، 6، 22 و 14است. کوچه های 4 و 6، هر متر برابر با گویا و حامد قیمت داره.

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
19 خرداد 99

بیشتر کوچه های فرامرز (رسالت، سپهر، سمیه...) نزدیک به انواع فروشگاه ها، مراکز بهداشتی، ورزشی و تفریحی هستند و میتونید آپارتمان های مدرن و باکیفیت توشون پیدا کنید.

سینا غیاثی ۲نبش
سینا غیاثی در این محله زندگی کرده
27 فروردین 99

در مقایسه با دیگر محلات مشهد بعد از 3 محله احمدآباد، سجادشهر و هاشمیه بهترین گزینه برای زندگی است.

ناصر رحمانی ۲نبش
ناصر رحمانی در این محله زندگی کرده
24 فروردین 99

اگه برای کسب کار و مغازه زدن میخواین بدونید بهتره از راه انداختن مغازه و فروشگاه و قصابی..... صرفه نظر کنید و اگر ارادتون اینه که واقعاً میخواهین که تو این محله کسب و کار تجاریتون را حتماً انجام بدین گول اسمشو نخورین چون فقط اسمش محله مرفح نشینه ولی در واقعیت اون چیزی که فکر میکنید اصلاً کشش نداره

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان
19 خرداد 99

شاید از بس با فرهنگن، همه گیاهخوار شدند و از قصابی شما خرید نمی کنند. :)

رضا ۲نبش
رضا
20 اسفند 98

بسیار خوب واسه زندگی

حامد ۲نبش
حامد
23 آبان 98

بعد از سجاد و هاشمیه این منطقه خوبه واسه زندگی اونم بیشتر سمت راست بلوار

نیما ۲نبش
نیما
04 آذر 98

بعد از سجاد و احمدآباد و هاشمیه

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
11 مهر 98

اکثر افراد ساکن این محل از خانواده‌های اصیل هستند و سطح اجتماعی بالایی دارند.

شهریار علیپور ۲نبش
شهریار علیپور
06 مرداد 98

کوچه‌های تنگ و فرهنگ ضعیف عده‌ای از ساکنین محل

رضا توکلی ۲نبش
رضا توکلی
24 آذر 98

جالا اگر برگردیم به اصالت شما .میبینین اهل زابلی

نادر اسکندری ۲نبش
نادر اسکندری در این محله زندگی کرده
01 اردیبهشت 98

از همه نظر خوب است. تنها ایراد، کوچه‌های باریک است که اگر 16 متری بود یا 20 بهترین منطقه برای زندگی در مشهد شناخته می‌شد. ممنون

لیلا ۲نبش
لیلا
06 آبان 98

بالاشهر مشهد فقط سجاد و هاشمیه و احمد اباده و فرامرز هم اگه کوچه هاش هم خوب میشد بازهم به خاطر فرهنگ ضعیف برخی ساکنانش مثل این 3 محله نمیرسه

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
18 فروردین 98

منازل مسکونی و تجاری شیک زیاد به چشم می‌خورد اما همه ساکنین در رده بالای فرهنگی نیستند!

دنبال خونه میگردی؟

  • تهران
  • شمال
  • مشهد
  • رشت
  • ساری
  • گرگان
  • اهواز
  • آبعلی
  • آزادشهر
  • آستارا
  • آستانه اشرفیه
  • آق قلا
  • آمل
  • اسالم
  • اسلام شهر
  • اشتهارد
  • اصفهان
  • املش
  • اندیشه
  • ایزدشهر
  • بابل
  • بابلسر
  • بلده
  • بندر انزلی
  • بندر ترکمن
  • بندرگز
  • بهشهر
  • بومهن
  • بینالود
  • پاکدشت
  • پردیس
  • پرند
  • پل سفید
  • تالش
  • تربت جام
  • تربت حیدریه
  • تنکابن ( شهسوار )
  • توتكابن
  • جویبار
  • چابکسر
  • چاف
  • چالوس
  • چمخاله
  • چمستان
  • چناران
  • چهار باغ
  • خانببین
  • خزر آباد
  • خشکبیجار
  • خواف
  • خیابان فرش
  • درگز
  • دلند
  • دماوند
  • دیلمان
  • رامسر
  • رامیان
  • رباط کریم
  • رشتخوار
  • رضوانشهر
  • رودبار
  • رودسر
  • رویان
  • زیباکنار
  • سبزوار
  • سرخ رود
  • سرخس
  • سلمانشهر ( متل قو )
  • سمنان
  • سواد کوه
  • شاندیز
  • شفت
  • شهرری
  • شهریار
  • شیراز
  • شیرگاه
  • شیرود
  • صباشهر
  • صفادشت
  • صومعه سرا
  • طالقان
  • طرقبه
  • عباس آباد
  • علی آباد کتول
  • فرزادشهر
  • فريمان
  • فریدونکنار
  • فریمان
  • فومن
  • فیروزکوه
  • فیض آباد
  • قائم شهر
  • قدس
  • قوچان
  • کاشمر
  • کرج
  • کردکوی
  • کلات نادری
  • کلاچای
  • کلاچای
  • کلارآباد
  • کلاردشت
  • کلاله
  • کمالشهر
  • کوچصفهان
  • کوهسار
  • کیاسر
  • کیاشهر
  • کیش
  • گالیکش
  • گلبهار
  • گلمکان
  • گلوگاه
  • گناباد
  • گنبد کاووس
  • گیلان
  • لاریم
  • لاهیجان
  • لشت نشا
  • لنگرود
  • مازندران
  • ماسال
  • محمدشهر
  • محمود آباد
  • مراوه تپه
  • مرزن آباد
  • ملارد
  • مينودشت
  • مینودشت
  • نشتارود
  • نظر آباد
  • نکا
  • نور
  • نوشهر
  • نیشابور
  • هشتپر
  • هشتگرد
  • ورامین
  • خرید
  • رهن و اجاره
  • رهن کامل
  • پیش خرید
  • معاوضه
  • مشارکت
  • آپارتمان
  • خانه ویلایی
  • زمین
  • ویلا
  • مغازه و تجاری
  • سوئیت
  • دفتر کار اداری
  • باغ
  • مجتمع مسکونی
  • هتل
  • هتل آپارتمان
  • سالن
  • انبار
  • کارگاه
  • کارخانه
آره