بلوار عبدالمطلب مشهد

بلوار عبدالمطلب مشهد

بلوار عبدالمطلب مشهد در منطقه 2 مشهد قرار گرفته. بنیاد ژنتیک استان خراسان رضوی، باغ آستان‌قدس رضوی، دادگاه مطهری و اداره ثبت احوال منطقه 3 مشهد هم در این منطقه قرار دارند. بیمارستان تخصصی چشم خاتم‌الا...  

حمل‌و‌نقل عمومیراحت
بافت فرهنگیخوب
امکانات رفاهیزیاد
میزان ترافیکسبک

نقشه‌ بلوار عبدالمطلب مشهد

بلوار عبدالمطلب از شمال به بلوار هدایت و شفا، از جنوب به بلوار حر عاملی، از شرق به مطهری شمالی و از غرب به بلوار خیام شمالی می‌رسد.

کارشناس‌های املاک بلوار عبدالمطلب مشهد

لینک‌های مرتبط
بلوار عبدالمطلب مشهد در منطقه 2 مشهد قرار گرفته. بنیاد ژنتیک استان خراسان رضوی، باغ آستان‌قدس رضوی، دادگاه مطهری و اداره ثبت احوال منطقه 3 مشهد هم در این منطقه قرار دارند. بیمارستان تخصصی چشم خاتم‌الانبیاء در حاشیه این منطقه واقع شده. فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در انتهای بلوار عبدالمطلب مشهد و تقاطع اون با بلوار شهید کامیاب مشهد واقع شده.

نظرات کاربران دربارهٔ بلوار عبدالمطلب

3٫8
14 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
راحت
بافت فرهنگی
خوب
امکانات رفاهی
زیاد
میزان ترافیک
سبک

تجربیات شما درباره محله بلوار عبدالمطلب مشهد به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف بلوار عبدالمطلب

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی