لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله شوش تهران

محله شوش در جنوب تهران بوده و به ایستگاه راه آهن بسیار نزدیک است. به محله‌های مولوی، لب خط و دروازه غار بسیار نزدیک است.

محله شوش بسیار شلوغ بوده و مردم در این محله شاید وضعیت اجتماعی مناسبی نداشته باشند، ولی در صورتی که نسبت به سکونت در این محله تمایل دارید می‌توانید به کمک مشاورین ملکی 2 نبش، به صرفه‌ترین خرید ملکی خود را رقم بزنید. البته در حال حاضر بافت قدیمی و فرسوده این محله در حال بازسازی است و به جای خانه‌های فرسوده و قدیمی، آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری سر بلند می‌کنند. بسیاری از پیمانکاران ساختمانی در حال حاضر مجوزهای تراکم سازی را دریافت کرده و آپارتمان‌هایی را در هر نقطه شهر احداث و تاسیس می‌کنند. در این محله متناسب با جمعیت، امکاناتی توزیع شده است. مراکز تجاری و خرید با قیمت‌های متفاوت در این محله به چشم می‌خورد. شما در این محله می‌توانید به فروشگاه‌های فروش بلور، چینی و شیشه دسترسی داشته باشید.محله شوش بازمانده دوران قدیمی قبل از انقلاب است ولی طی تحولات سال‌های بعد از انقلاب، تغییرات بزرگ و کوچکی به این محله نفوذ کرده و به تدریج به محله مدرنی تبدیل شده است.


آب و هوا محله شوش

آب و هوا در این محله به طور یقین آلوده خواهد بود. تردد تاکسی‌ها و اتوبوس‌های داخل شهری و نزدیکی به پایانه جنوب باعث شده که آب و هوای محله شوش چندان خوب و خوش نباشد. تردد وسایل نقلیه عمومی و خصوصی در این محله خیلی زیاد است. زمانی که آب و هوا در این محله خیلی خوب نیست بهتر است که از منزل خود خارج نشوید. البته در این محله دو پمپ بنزین وجود دارد و این نشان می‌دهد که میزان آلودگی در این محله می‌تواند بسیار زیاد باشد. البته هر چقدر که از این مراکز سوخت موجود در محله دور باشید به همان اندازه آب و هوای بهتری را تجربه خواهید کرد.


خيابان‌هاي مهم محله شوش

در محله شوش تهران خیابان‌های مهمی وجود دارد مثل خیابان تاجیک، خیابان رضاخانی، خیابان کوه گچی، خیابان هفده شهریور، خیابان فدائیان اسلام، خیابان شوش شرقی، خیابان جهانیان و میدان شوش.

محله شوش تهران ۲نبش

وضعیت بازار مسکن در محله شوش

قیمت خرید خانه محله شوش نسبت به سایر محلات تهران پایین است ولی شما می‌توانید به کمک ما مشاورین ملکی 2 نبش، به صرفه‌ترین خرید خود را رقم بزنید. قیمت واحدهای از 15 تا 20 میلیون در بخش های جنوبی و در بخش های شمالی بین 20 تا 25 میلیون تومان است. البته قیمت واحدهای آپارتمانی در هر محله متناسب با امکانات زندگی و متراژ مشخص می‌شود. شما می‌توانید به کمک مشاورین ملکی 2 نبش، به صرفه‌ترین خرید خود را رقم بزنید. شما می‌توانید واحد آپارتمانی به متراژ کوچک و با مساحت کم را انتخاب کرده و خریداری کنید.

نقشه‌ شوش تهران

محله شوش تهران

دسترسی

شما در اين محله مي‌توانيد كليه نيازهاي خود را به راحت‌ترين شكل ممكن برطرف نماييد. در محله شوش، ایستگاه مترو، تاکسی و اتوبوس وجود دارد و به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی به کلیه نقاط شهر تهران-کرج تردد کنید. ایستگاه اتوبوسرانی میدان شوش، ایستگاه تاکسی میدان شوش، ايستگاه مترو شوش.

امکانات

محله شوش به لحاظ اجتماعی، وضعیت خوشایندی ندارد. اما امکانات فراوانی در آن وجود دارد مثل ایستگاه راه آهن، بوستان بعثت، استخر بعثت، استادیوم کارگران، مدرسه دولتی پسرانه 22 بهمن، مدرسه دوره متوسطه دخترانه معصومیه اسلامی، مدرسه پسرانه شهید فیاض، فروشگاه نجم خاوران، میدان میوه و تره بار هرندی، میدان میوه و تره بار محله کوثر ، بیمارستان مهدیه، درمانگاه شماره 19، پایانه اتوبوسرانی برون شهری جنوب، پمپ بنزین خیابان فدائیان اسلام، پمپ بنزین میدان خراسان، گاز CNG ميدان هرندي و مجتمع نور در محله شوش، به این محله جلوه بهتری داده است.

مکان‌های دیدنی

همانطور که گفتیم بافت محله شوش، قدیمی و فرسوده است. در این محله دروازه شاه عبدالعظیم، دروازه غار تهران و بوستان‌های سرسبز فراوانی وجود دارد.

کارشناس‌های املاک شوش تهران

ثامن شرق

املاک نیما

مشاور املاک علیزاده

نظرات کاربران

امتیاز محله شوش تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  خیلی سخت
 • بافت فرهنگی
  خیلی بد
 • امکانات رفاهی
  خیلی کم
 • میزان ترافیک
  خیلی سنگین

تجربیات شما درباره محله شوش تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله شوش تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید