لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

شهرک آزادی تهران

محله‌ شهرک آزادی در غرب شهر تهران در واقع در منطقه 21 شهرداری تهران قرار دارد.

این محله به منطقه 5 تهران چسبیده است. شما می‌توانید به کمک مشاورین ملکی 2 نبش، در این محله واحد آپارتمانی خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.


آب و هوا محله شهرک آزادی تهران

این محله بسیار خوش آب و هوا است و نزدیکی به بوستان چیتگر، شهربازی ارم ، مجموعه ورزشی آزادی و محله تهرانسر موجب شده که آب و هوای بسیار تمیزی داشته باشد. در مجموع می‌توان گفت که آب و هوای این محله برای سالمندان و کودکان سالم و تمیز است و شما می‌توانید با خیال راحت واحد آپارتمانی خود را انتخاب کنید.


خیابان‌های محله‌ شهرک آزادی تهران

در محله‌ی شهرک آزادی تهران بلوارها و بزرگراه‌هایی برای سهولت رفت و آمد ساخته شده است. مثل بزرگراه آزادگان، بزرگراه شهید باکری، اتوبان تهران-کرج، اتوبان لشکری، بزرگراه شهید ستاری، بلوار ولی‌عصر.

همچنین شهرک‌هایی مثل شهرک نصر، شهرک بهشتی نیز در محله‌ی شهرک آزادی تهران قرار دارد. محله شهرک آزادی در غرب تهران قرار داشته و به محله تهرانسر و بسیاری از مراکز تفریحی شهر بسیار نزدیک است و از آن جایی که به بزرگراه هایی مثل تهران – کرج، باکری، ستاری، فهمیده و آزادگان نزدیک است به همین دلیل شما می‌توانید خیلی سریع تر به این محله دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید از طریق اتوبان‌های متعددی به محله شهرک آزادی دسترسی داشته باشید.

شهرک آزادی تهران ۲نبش

وضعیت بازار مسکن در محله شهرک آزادی

در محله شهرک آزادی، واحدهای آپارتمانی مختلفی وجود دارد که مانند سایر محله‌ها متناسب با متراژ واحد‌ آپارتمانی، قیمت گذاری شده اند. شما می‌توانید به کمک ما، مشاورین ملکی 2 نبش، واحد آپارتمانی خود را با به صرفه ترین قیمت خریداری کنید. شما می‌توانید حتی واحدهای آپارتمانی با متراژ بزرگ را هم انتخاب کرده و خریداری کنید. به طور یقین واحدهای آپارتمانی نوساز قیمت بالایی خواهند داشت و شما می‌توانید متناسب با بودجه‌ی خود مسکن مورد نیاز خود را خریداری کنید.

نقشه‌ شهرک آزادی تهران

در قسمت شمال محله شهرک آزادی بزرگراه فهمیده و در جنوب این محله بزرگراه لشگری قرار دارد و در جنوب شرقی شهرک آزادی، شهرک انصار وجود دارد.

دسترسی

در محله شهرک آزادی تهران بزرگراه‌ها و ایستگاه‌های مترو برای رفت و آمد راحت‌تر در طول شهر وجود دارد. مثل ایستگاه متروی اتوبوس میدان آزادی و ایستگاه متروی ورزشگاه آزادی.

امکانات

در محله‌ی شهرک آزادی تهران امکانات فراوانی برای رفع نیاز ساکنین این محله وجود دارد. مثل مراکز بهداشت غرب تهران، مرکز سلامت، مرکز تخصصی طب کار ایرانیان. داروخانه‌هایی مانند داروخانه‌ی دکتر شفارودی، دکتر کیایی، دکتر صمدیان و آزمایشگاه تشخیص طبی آذین. مدارس متعددی نیز برای تحصیل کودکان و دانش آموزان نیز در محله شهرک آزادی تهران ساخته شده است. مثل دبستان دخترانه حقی، دبستان آزادی، دبیرستان پسرانه باهنر، دبیرستان دخترانه بشارتی، دبیرستان پسرانه فرجی، دبیرستان دخترانه راه زینب از جمله مدارس محله‌ی شهرک آزادی تهران اند. پاساژها و مراکز خرید نیز در این محله وجود دارد و باشگاه‌های بدنسازی و ورزشی زیادی در محله شهرک آزادی ساخته شده است که در دوران کرونا استفاده از این امکانات کمتر از قبل شده است.

مکان‌های دیدنی

در محله ی شهرک آزادی تهران مکان های دیدنی‌ای وجود دارد. بوستان‌ها و پارک‌های جنگلی هوای این محله را پر اکسیژن کرده اند. مثل بوستان مریم، بوستان ریما، بوستان نرگس و بوستان گلریز. نمایشگاه هوایی تهران، استخر قهرمانی آزادی، باغ وحش، کمپ ناصر حجازی، قلعه سحرآمیز ارم، شهربازی سرپوشیده گنجینه شادی، موزه پول ارم سبز و مجموعه کارتینگ آزادی. در محله‌ی شهرک آزادی تهران مکان‌های دیدنی بسیاری برای ساکنین آن در نظر گرفته شده است. شهربازی‌های کوچک و بزرگی برای بازی و تفریح کودکان ساخته شده است مثل شهربازی ارم و پارک جنگلی خرگوش دره

نظرات کاربران

امتیاز شهرک آزادی تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  معمولی
 • میزان ترافیک
  معمولی

اولین نفری باشید که درباره این محله نظر میده.

تجربیات شما درباره شهرک آزادی تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره شهرک آزادی تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید