خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب تهران

محله‌ی انقلاب  از محلات قدیمی تهران است، که در منطقه‌ی 11 تهران قرار دارد، از معروف‌ترین خیابان‌هایی است که هر شهروند تهرانی به طور یقین در آن محل حضور داشته است. دانشگاه تهران که از معروف‌ترین...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیمعمولی
امکانات رفاهیمعمولی
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ خیابان انقلاب تهران

خیابان انقلاب از میدان انقلاب در غرب آغاز می‌شود و تا میدان امام حسین در شرق امتداد می‌یابد. محدوده محله انقلاب نیز شامل خیابان انقلاب در شمال، خیابان جمهوری در جنوب، خیابان کارگر جنوبی در غرب و خیابان ولیعصر در شرق می‌شود.

کارشناس‌های املاک خیابان انقلاب تهران

لینک‌های مرتبط

محله‌ی انقلاب  از محلات قدیمی تهران است، که در منطقه‌ی 11 تهران قرار دارد، از معروف‌ترین خیابان‌هایی است که هر شهروند تهرانی به طور یقین در آن محل حضور داشته است.

دانشگاه تهران که از معروف‌ترین دانشگاه‌هایی است که تمام دانش آموزان فارغ التحصیل دوست دارند که تحصیلات عالیه خود را در این دانشگاه سپری کنند، در محله‌ی انقلاب تهران واقع شده است.  وقتی اسم این خیابان را می‌شنویم و یاد کتابفروشی‌ها و کافه‌هایش می‌افتیم، احساسات عجیب و قشنگی درونمان زنده می‌شود.


تاریخچه‌ی محله‌ی انقلاب تهران 

همانطور که گفتیم، محله‌ی خيابان انقلاب یکی از خیابان‌های قدیمی تهران است که در دوران انقلاب اسلامی، یکی از خیابان‌های تاثیرگذار بوده است. حادثه میدان ژاله تهران در نزدیکی‌های این محله رخ داده است. جدا از رویدادهای سیاسی و نظامی، می‌توانیم بگوییم که محله خیابان انقلاب از آن جایی که در مرکز شهر است، پر از امکاناتی است که تمام ساکنین این محل به امکانات موجود در آن می‌توانند دسترسی داشته باشند. محله‌ی خيابان انقلاب در دوران بعد از انقلاب و طی سال‌های اخیر مرکز توجه بوده است ولی با این وجود می‌توانیم بگوییم خرید واحد آپارتمانی شما در این محله، خوب است و می‌توان آپارتمان‌هایی با قیمت‌های مناسب پیدا کرد چون محله ای پرطرفدار است نیز می‌توان به راحتی مسکن خود را به فروش بذارید. در صورتی که واحد آپارتمانی خود را در شرایطی به فروش رساندید بازهم در شرایط آن لحظه در معامله ملک برد کرده اید.


خیابان‌های مهم محله‌ی انقلاب تهران

میدان انقلاب، خیابان آزادی، خیابان حافظ ، خیابان ولی عصر، خیابان کارگر


آب و هوای محله‌ی خیابان انقلاب تهران

در مورد آب و هوا، قضاوت را به عهده شما می‌گذاریم، آلودگی دراین محله به اوج خود می‌رسد و در صورتی که دوست دارید دراین محله واحد آپارتمانی خریداری کنید، می‌توانید با کمک مشاورین ملکی دونبش، خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید. آب و هوای محله خيابان انقلاب بسیار آلوده است و بهتراست که در اوقاتی که میزان آلودگی به اوج خود می‌رسد بهتر است که در واحد آپارتمانی خود بمانید و از منزل خارج نشوید. از آن جایی که این محله در مرکز شهر است به همین دلیل تردد خودروها در این محله به اوج خود می‌رسد.


شرايط زندگي محله خيابان انقلاب تهران

محله خيابان انقلاب در مرکز شهر است و شما در صورتی که دوست دارید در این محله واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از کلیه امکانات موجود در این محله استفاده کنید. بسیاری از دانشجویان این خیابان را دوست دارند و محله ای آشنا برای کلیه دانشجویان ایرانی و دانشجویان بین المللی خارجی است که در دانشگاه تهران تحصیل می‌کنند. شرایط زندگی در این محله بسیار عالی است و شما می‌توانید در تمام اوقات شبانه روز از این امکانات استفاده کنید.

قیمت

قیمت خرید خانه در محله خيابان انقلاب سر به فلک می‌زند. البته به امکانات موجود واحد آپارتمانی و خیابانی بستگی دارد که شما در آن جا واحد آپارتمانی خود را خریداری می‌کنید. البته واحدهای آپارتمانی در متراژهای کوچک در این محله هم وجود دارد. البته واحدهای آپارتمانی 3 خوابه هم در این محله وجود دارد و شما می‌توانید با کمک مشاورین ملکی دونبش، خرید متناسب با بودجه خود را داشته باشید.

دسترسی

همانطور که در نوشته‌های بالا گفته شد، رفت و آمد و راحتی دسترسی این محله به هرچیزی با خیابان‌هایی مثل خیابان آزادی، حافظ، ولی عصر و خیابان کارگر امکان پذیر می‌شود که شما می‌توانید در مدت چند ساعت به مقصد خود برسید. همچنین اگر به فکر کم شدن آلودگی هوا هستید و تمایلتون به استفاده از وسایل نقلیه‌ عمومی بیشتر است، ایستگاه‌های مترو و اتوبوس فراوانی وجود دارد .ایستگاه‌های مترو مثل ، مترو انقلاب، معین، دانشگاه شریف، فردوسی .

امکانات

در محله‌ی خيابان انقلاب تهران، همه گونه امکاناتی وجود دارد و ساکنان این محله می‌توانند از همه امکانات موجود در این محله استفاده کنند. شما در صورتی که در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنید می‌توانید از کلیه امکانات موجود در محله استفاده کنید. امکاناتی مانند دانشگاه تهران، هتل انقلاب، هتل اسپیناس، هتل آرامیس، هتل کوثر.

طبیعت گردی

در این محله مکان‌های دیدنی بسیاری وجود دارد مثل خانه صادق هدایت، سینماهای خیابان انقلاب ،کافه شاپ رو به رو، کیک فروشی استیو ورتا، بستنی شاد، کافه گودو، قنادی فرانسه، رستوران حاج محسن ، کافه لمیز، هات داگ خوران ولیعصر و تئاتر شهر

نظرات کاربران دربارهٔ خیابان انقلاب

2٫8
9 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
معمولی
امکانات رفاهی
معمولی
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله خیابان انقلاب تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف خیابان انقلاب

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.