بلوار کوهسار تهران

بلوار کوهسار تهران

کوهسار یکی از بهترین محلات تهران است که بسیار خوش آب و هوا است و در این محله مراکز تفریحی و گردشگری مثل پیست موتورسواری و پاراگلایدر تهران وجود دارد که بخاطر این دو مرکز، بسیاری از شهروندان تهرانی دوس...  

حمل‌و‌نقل عمومیمعمولی
بافت فرهنگیمعمولی
امکانات رفاهیمعمولی
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ بلوار کوهسار تهران

تقریبا در جنوب شرقی کوهسار تهران، بزرگراه آبشناسان وارد کوهسار می‌شود. در جنوب کوهسار بزرگراه همت قرار دارد که امتداد بلوار همت به سمت غرب به بزرگراه خرازی می‌رسد.

کارشناس‌های املاک بلوار کوهسار تهران

لینک‌های مرتبط

کوهسار یکی از بهترین محلات تهران است که بسیار خوش آب و هوا است و در این محله مراکز تفریحی و گردشگری مثل پیست موتورسواری و پاراگلایدر تهران وجود دارد که بخاطر این دو مرکز، بسیاری از شهروندان تهرانی دوست دارند که در کوهسار، واحد آپارتمانی را خریداری کنند. کوهسار یکی از محلات تهران بوده که در بالاشهر تهران در بخش غربی آن واقع شده است.

در این محله امکانات زندگی بسیار زیادی از طرف شهرداری تهران احداث و تاسیس شده است. محله‌ی کوهسار در دوران قدیم بخشی از روستای کن بوده و امروزه محله کن که بسیار مشهور است در این جا قرار گرفته است. شما در این محله به بزرگراه های تهران دسترسی دارید و مراکز خرید تجاری و اداری بسیار زیادی در این محله دیده می شود.


خیابان‌های کوهسار تهران

در محله‌ی خوش آب و هوای کوهسار خیابان‌های مهمی وجود دارد. مثل خیابان شهید کوهسار، استخر، سازمان گوشت، 35 متری و خیابان بختیاری. اما وجود خانه‌های ویلایی در محله کوهسار موجب نوعی تضاد در سکونت مردم شده است. آشنایی با محله‌ کوهسار تهران کوهسر طی چند سال اخیر رشد و توسعه خوبی داشته و به تازگی شرکت نفت در این محله تاسیس شده است. همچنین وجود دو مجتمع پزشکان و کوثر موجب شده که اعتبار این محله بیش از پیش افزایش یابد. در هر زمانی می‌توانید با کمک مشاورین ملکی 2 نبش، واحد آپارتمانی خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.


شرایط زندگی در کوهسار تهران

شهرداری تهران همه گونه امکاناتی را در این محله احداث کرده و شرایط زندگی را در کوهسار به قدری مساعد کرده است تا شهروندان تهرانی بتوانند زندگی راحتی را تجربه کنند. وجود انواع پاساژها و مراکز تجاری به شهروندان تهرانی کمک می‌کند تا بتوانند نیازهای خود را در اسرع وقت بدون هیچ مشکلی برطرف کنند. به خاطر داشتن مکان های تفریحی فراوان گردشگری، بسیاری از افراد دوست دارند که در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنند.


آب و هوا‌ی محله کوهسار تهران

این محله بسیار خوش آب و هوا است و از آن جایی که به ارتفاعات نزدیک است به همین دلیل شما اگر نسبت به خرید واحد آپارتمانی در این محله تمایل داشته باشید، می‌توانید ملکی را در کوهسار که بهترین هوا و امکانات را دارد اقدام کنید. همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد نزدیکی کوهسار به روستای کن خود یکی از عوامل گردشگری این محله به شمار می‌رود و به همین دلیل اکثر شهروندان تهرانی دوست دارند که حداقل یک روز کامل را در این محله و در روستای کن وقت خود را سپری کنند.

قیمت

برای این که بتوانید در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنید لازم است که نقدینگی بسیار بالایی داشته باشید چون قیمت خانه‌ها در این منطقه بسیار بالا است. ولی شما با مشاورین ملکی 2 نبش می‌توانید بهترین خرید ملکی را رقم بزنید و یک واحد آپارتمانی زیبایی را خریداری کنید و همچنین می‌توانید به فروش آپارتمان در کوهسار شهران فکر کنید و مشاوره بگیرید. ممکن است قیمت اکثر ملک‌ها در بسیاری از مواقع توافقی باشد، ولی در برخی از موارد، قیمت مقطوع درج شده و شما می‌توانید معامله ملکی خود را انجام دهید.

دسترسی

در محله ی کوهسار اتوبان‌ها و ایستگاه‌های متروی فراوانی دارد که رفت و آمد را در کوهسار راحت‌تر کرده است. همانطور که اشاره شد اتوبان‌هایی مثل همت، نیایش، باکری، آبشناسان و همچنین وجود ایستگاه‌های متروی ارم سبز، شهران، آبشناسان دسترسی به سرتاسر کوهیار را راحت کرده است که در صورت نداشتن وسیله ی نقلیه می‌توان در کوهسار به مکان‌های دیدنی و امکانات و مراکز خرید آن رفت.

امکانات

کوهسار، پاساژهای متعددی نیزبرای رفع نیازهای مردم ساخته شده است تا از قدم زدن و خرید کردن در آن لذت ببرند. مثل پاساژ تجاری سامان، مهدی. همچنین مراکز خرید و مراکز درمانی متعددی نیز وجود دارد. مراکز میوه و تره بار، انواع فود کورت، فست فودهای خوش‌طعم نیزمی‌توان دید. مرکز درمانی شبانه روزی صدر و کلینیک درمانی مهر و داروخانه‌های کوچک و بزرگی را در سر‌تا‌سر کوهسار می‌توان نام برد. مساجدی نیزبرای عبادت ساکنین این محل ساخته شده است. مثل مسجد جامع امير المونين در شمال شهران ومسجد قائم آل محمد در جنوب شهران.

طبیعت گردی

محله‌ی کوهسار، بوستان‌ها و فضاهای سبز بسیاری دارد که می‌توان هنگامی که این پارک‌ها خلوت هستند، زمانی را برای قدم زدن و تازه کردن هوایی در دوران کرونا به خود اختصاص دهیم. کوهسار بوستان‌های متعددی مثل بوستان کوهسار، سرداران شهید، بهار آزادی، معلم، طوقانی، جنگل لویزان دارد. پیست اسکی هیجان‌انگیز پاراگلایدر و پیست موتورسواری را نیز برای ساکنین و گردشگران در نظر گرفته اند. از دیگر امکانت کوهسار می‌توان به ساخت مدارس معتبر متعددی اشاره کرد مثل مدرسه شهيد عباسي حصاركی و بهاران و همچنین شرکت سهامی گوشت کشور نیز در کوهسار قرار گرفته است.

نظرات کاربران دربارهٔ بلوار کوهسار

5
1 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
معمولی
بافت فرهنگی
معمولی
امکانات رفاهی
معمولی
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله بلوار کوهسار تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف بلوار کوهسار

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی