بلوار فردوس تهران

بلوار فردوس تهران

یکی ازمحلات خوش آب وهوا در منطقه 5 تهران است. محله فردوس در غرب تهران قرار دارد و درگذشته پراز باغ‌ها و فضاهای سبز بسیاری بوده و با گذشت زمان با ساخته شدن آپارتمان‌های متعدد، ازفضاهای سرسبز و باغات ...  

حمل‌و‌نقل عمومیراحت
بافت فرهنگیخوب
امکانات رفاهیزیاد
میزان ترافیکمعمولی

نقشه‌ بلوار فردوس تهران

محله‌های صادقیه و ابوذر و شهرک‌های اکباتان و پرواز همسایه‌های محله فردوس هستند. محله فردوس از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ازغرب به بزرگراه باکری و از شرق به بزرگراه جناح منتهی می‌شود.

کارشناس‌های املاک بلوار فردوس تهران

لینک‌های مرتبط

یکی ازمحلات خوش آب وهوا در منطقه 5 تهران است.

محله فردوس در غرب تهران قرار دارد و درگذشته پراز باغ‌ها و فضاهای سبز بسیاری بوده و با گذشت زمان با ساخته شدن آپارتمان‌های متعدد، ازفضاهای سرسبز و باغات آن محل کاسته شد.

در گذشته محله فردوس ظاهری یکدست داشت ولی با گذر زمان و احداث مترو، این محل به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده است.


شرايط زندگي محله بلوار فردوس تهران

محله بلوار فردوس در غرب تهران قرار داشته که همیشه خوش آب و هوا است و شما در این منطقه می‌توانید به کلیه امکانات لازم زندگی دسترسی داشته باشید. در این محله، انواع و اقسام مراکز تجاری و اداری وجود دارد که شما می‌توانید متناسب با نیازهای خود ازهمه‌ی آن‌ها استفاده کنید. شما در این محله می‌توانید از کلیه امکانات موجود در محله استفاده کنید. این محله آب و هوای مناسبی دارد، به علت نبودن ترافیک شهری، وجود باغات فراوان و دسترسی به بزرگراه‌ها، شرایط زندگی خوبی را درمحله‌ی فردوس، برای سکونت و خرید آپارتمان فراهم می‌کند. به کمک مشاورین ملکی دونبش، می‌توانید خانه‌ی مورد نظر خود را پیدا کنید.


آب وهوا محله بلوار فردوس تهران

آب و هوای این محله نسبت به سایر محلات بسیار بهتر است و یکی از مناطق خوش و آب و هوای تهران است. البته میزان تردد تاکسی و اتوبوس در این محله بسیار بالا است. چون این محله به ارتفاعات نزدیک است وزش باد و هوای خنک را احساس خواهید کرد.

خيابان‌ها و بلوار‌های مهم محله فردوس تهران

از خیابان‌های مهم محله‌ فردوس به خیابان‌های جهرمی، گلستان، ابراهیمی می‌توان اشاره کرد که به راحتی می‌توان در آن رفت و آمد کرد. برای رفع نیاز‌های ساکنین این محل در بسیاری از خیابان‌ها مراکز خرید و فروشگاه‌هایی ساخته شده است.


قیمت

امروزه در تهران قیمت خانه‌ها افزایش چشمگیری داشته است. واحدهای آپارتمانی متفاوتی در این محله وجود دارد هم متراژ بالا هم متراژ پایین. محله بلوار فردوس یکی ازبهترین محلات تهران است و به طور یقین قیمت واحدهای آپارتمانی در این محله بسیار بالا خواهد بود. اگرقیمت واحد‌های آپارتمانی را با قیمت‌های مسکن در منطقه‌ی یک تهران مقایسه کنیم، می‌فهمیم که هزینه‌ها به نسبت کمتر است. ولی الان با رشد نمایی قیمت خانه‌ها در تهران، محله فردوس، با قیمت بالایی به فروش می‌رود

دسترسی

در محله فردوس بزرگراه‌ها و خیابان‌هایی وجود دارند که رفت و آمد را در این محل راحت کرده است. بزرگراه‌هایی مثل شهید ستاری، شهید باکری، علامه جعفری، شهید فضل الله نوری. همچنین ایستگاه‌های مترو صادقیه، ارم سبز، شهرک اکباتان در محله فردوس قرار دارند. از آن جایی به ارتفاعات شمیران دسترسی دارد، این محله خوش آب و هوا است و هوایی که تنفس می‌کنید تا حدودی عاری از دی ‌اکسید کربن است . هر چقدر که واحد آپارتمانی شما به ارتفاعات نزدیک باشد به همان اندازه وضعیت شما بهتر خواهد بود. ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی در این محله، فراوان هستند و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نقاط مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال آپارتمانی با متراژ بالا هستید، دراین محله به همه این موارد دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید دفاتر تجاری با متراژ مورد نظر خود را جهت اجاره یا خرید دفتر کاری خود انتخاب کنید.

امکانات

در محله فردوس مراکزدرمانی، مراکزخرید وهایپرمارکت‌ها و پاساژهای فراوانی وجود دارد. مدارس و آموزشگاه‌های متعددی در محله فردوس ساخته شده است. مثل مدرسه‌ی سلمان فارسی، ریحانه، حکیم ابوالنصر و آموزشگاه‌هایی مثل آموزشگاه زبان شکوه، رنگین کمان، آموزشگاه علمی کاربردی. وجود کافی شاپ‌های فراوان و رستوران‌های عالی مثل رستوران معروف سنسو.

طبیعت گردی

درمحله فردوس اماکن دیدنی و تاریخی زیبا و تاثیرگذاری قراردارد و شما می‌توانید در زمان‌های اوقات فراغت از این اماکن دیدن کنید. کافی شاپ‌ها و رستوران‌های بسیار شیک و لوکسی در این محله وجود دارد و شما می‌توانید در این اماکن اوقات خوبی را داشته باشید. اگرچه قیمت کافی شاپ‌ها و رستوران‌ها در این محله بسیار بالا است ولی در عوض به یاد داشته باشید که شما از بهترین رستوران‌های تهران استفاده می‌کنید. پارک ارم از پارک‌های بزرگ و معروف این محله است و دارای امکانات فراوانی است. ورزشگاه الزهرا در محله فردوس است که می‌توانید ازامکاناتش استفاده کنید. موزه‌ی ایرانیان و باغ فردوس نیز از دیگر جاذبه‌های محله فردوس می‌باشد.

نظرات کاربران دربارهٔ بلوار فردوس

3٫4
17 نفر
حمل‌و‌نقل عمومی
راحت
بافت فرهنگی
خوب
امکانات رفاهی
زیاد
میزان ترافیک
معمولی

تجربیات شما درباره محله بلوار فردوس تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

محله‌های اطراف بلوار فردوس

2nabsh instagram logo

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.