لطفا صفحه رو مجددا بارگذاری کنید.

بارگذاری

محله امانیه تهران

محله امانیه در منطقه3 شهرداری تهران قرار دارد. این محله در دوره پهلوی اول به نام دکتر امان پور نام گذاری شد و امروزه نیز به همین نام شناخته می‌شود. از خیابان‌های این منطقه می‌توان به خیابان کمبوجیه، خیابان طاهر، خیابان گلستان، خیابان امانپور و... اشاره کرد. 

محله امانیه تهران ۲نبش

نقشه‌ امانیه تهران

محله امانیه در شمال به بزرگراه های مدرس و چمران و پل پارک وی، در جنوب به بلوار های آرش و اسفندیار، در غرب به پارک مل و شهرک سئول و در شرق به بزرگراه مدرس منتهی می شود.

دسترسی

محله امانیه از نظر دسترسی به تاکسی و اتوبوس شرایط خوبی دارد. برای رفتن به سایر نقاط تهران کافی است خود را به خیابان ولیعصر برسانید تا بتوانیداز اتوبوس ها و تاکسی های این منطقه استفاده کنید. در صورتی که قصد استفاده از مترو را داشته باشید باید به ایستگاه مترو میر داماد و قلهک که در نزدیکی امانیه قرار دارند بروید.اگر اتومبیل شخصی دارید برای سفر به سایر نقاط تهران می‌توانید از بزرگراه مدرس استفاده کنید.

امکانات

مدارس و مراکز علمی محله امانیه : مدرسه شهدای هسته ای مراکز ورزشی محله امانیه : باشگاه ورزشی گلستان آفریقا مساجد محله امانیه : مسجد الزهرا بانک ها و مراکز دولتی منطقه امانیه تهران : سفارت ایتالیا ، مرکز آموزش کارکنان شهید بهشتی ، بانک ملی ، بانک آینده

مکان‌های دیدنی

مراکز تجاری منطقه امانیه : مرکز خرید جام جم ، پاساژ ولی عصر ، مرکز خرید الهیه

کارشناس‌های املاک امانیه تهران

مسکن ویرا

مسکن ایران دلتا

املاک اس جی

املاک دلتا

دپارتمان شار

مشاورین املاک اراد

نظرات کاربران

امتیاز محله امانیه تهران
 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
  معمولی
 • بافت فرهنگی
  معمولی
 • امکانات رفاهی
  زیاد
 • میزان ترافیک
  سنگین

تجربیات شما درباره محله امانیه تهران به افرادی که دنبال آشنایی با این محله هستند کمک زیادی می‌کنه. اگه در این محله زندگی کردید یا می‌کنید، نظر شما به عنوان ساکن این محله ثبت میشه.

نظر شما درباره محله امانیه تهران

 • دسترسی به حمل‌و‌نقل عمومی
 • بافت فرهنگی
 • امکانات رفاهی
 • میزان ترافیک

امتیاز کلی شما

آواتار ۲نبش
کاربر میهمان در این محله زندگی کرده
05 فروردین 99

امانیه همون جردنه دیگه. بالای جردن رو میگن امانیه . پایین جردن هم میگن کاووسیه

خیابان‌های اطراف امانیه تهران

اینستاگرام ۲نبش

دنبال کنید