به جمع مشاورین ۲نبش بپیوندید

2نبش تونسته بازار پررونقی رو برای دفاتر املاک فراهم کنه. منتظر حضور
شما در این خانواده چند هزار نفری هستیم.

سامانه مدیریت دفاتر املاک

سامانه مدیریت دفاتر املاک

سامانه مدیریت دفاتر املاک 2نبش، بعنوان نیروی کاری 24 ساعته برای شما کار می‌کنه. این سامانه خدماتی رو در اختیار شما قرار میده که کارایی دفتر املاک و توانایی مدیریتی شما رو چندین برابر می‌کنه.

 • امکان ثبت آگهی توسط مشاور و انتشار لحظه‌ای آن

  به‌صورت نامحدود ملک ثبت کنید و بین اون‌ها جستجو کنید. بعد از تایید اطلاعات شما به عنوان مشاور املاک، هر ملکی که آگهی کنید بدون نیاز به تایید در سایت آگهی میشه.
 • ثبت درخواست و اطلاع‌رسانی هوشمند ملک‌های منطبق

  درخواست مشتری‌هاتون رو به راحتی ثبت کنید. بین هزاران درخواست رهن‌و‌اجاره‌ یا خریدی که ثبت کردید بر اساس نام، شماره تماس مشتری و مشخصات درخواست جستجو کنید. با ثبت شدن هر ملک جدید، ۲نبش ملک‌های منطبق رو به شما اطلاع‌رسانی میکنه.
 • گزارش عملکرد مشاورین و دفتر املاک بصورت نمودار

  این بخش عملکرد مشاورین و دفتر املاک شما رو در ۲نبش بصورت نموداری نمایش میده. شما می‌تونید مشاور مورد نظرتون رو انتخاب کنید و گزارش عملکردش رو به تفکیک ثبت، بازدید، نوع ملک، نوع معامله و ... مشاهده کنید.
 • امکان تعریف مشاور و تعیین دسترسی خاص برای هر مشاور

  به‌سادگی مشاورین‌ دفترتون رو به پنل اضافه کنید و با اختصاص سهمیه‌ آگهی و به‌روزرسانی، عملکرد املاک‌تون رو مدیریت کنید.
 • اطلاع‌رسانی سررسید آگهی‌های اجاره‌ یک سال گذشته

  در این قسمت ملک‌های رهن و اجاره‌ شما که یک سال از تاریخ بروزرسانی‌شون گذشته، اطلاع‌رسانی میشن. می‌تونید با مالکین اون‌ها تماس بگیرید و مجددا در ۲نبش آگهی‌شون کنید.
برندینگ و شناخته‌شدن

برندینگ و شناخته‌شدن

در حال حاضر سایت‌های آگهی عمومی، زنگ‌خور خوبی برای مشاورین ایجاد کردند و شرکت‌های فایل هم به خوبی فایل‌های مالک رو در اختیار مشاورین قرار میدن، اما هیچکدوم در معرفی مشاور و شناخته‌شدن دفتر املاک فعالیتی انجام نمیدن. شناخته‌شدن مشاور در منطقه، یکی از مهم‌ترین ابزارها برای داشتن مشتریان با کیفیت هست و 2نبش صفر تا 100 این حوزه رو برای دفاتر املاک انجام میده.

صفحه اختصاصی برای هر دفتر املاک

امکان معرفی مشاورهای دفتر

امکان درج آدرس سایت

امکان درج شبکه‌های اجتماعی

امکان درج بیوگرافی و معرفی دفتر

امکان جستجو در بین آگهی‌های شما

امکان ثبت و سپردن آگهی توسط کاربران

از زبان مشاورین املاک

شبکه همکاری 2نبش

یکی از بزرگترین چالش‌های بازار املاک در ایران، عدم وجود فضای قابل اطمینان برای همکاری بین دفاتر املاک هست. 2نبش تلاش می‌کنه تا این شبکه همکاری رو بین مشاورین ایجاد کنه. فقط مشاورین املاکی رو که از کیفیت و سابقه خوبی برخوردار هستند به شبکه اضافه می‌کنه و با استفاده از ابزارهایی که در اختیار داره، فضای مطمئنی رو برای همکاری ایجاد می‌کنه

تعرفه اکانت‌های 2نبش