خرید ویلا در محمودآباد - قیمت ویلا در محمودآباد(اقساطی)

جدیدترین ویلاهای محمود آباد

بر اساس نوع ویلا

بر اساس قیمت ویلا در محمود آباد

خرید ویلای لاکچری
در محمود آباد

خرید ویلای استخردار
در محمود آباد

سایر شهرهای شمال

ویلاهای
ویدئودار

مشاورین فعال 7 روز اخیر محمود آباد

خرید ویلا در محمودآباد

محمودآباد یکی از مناطق زیبای شمال ایران است که در استان سرسبز مازندران قرار دارد. این منطقه با آب و هوای خنک و مرطوب خود، جاذبه های طبیعی و توریستی بسیاری همچون آبشار آب پری ،  جنگل تشبندان ، ساحل سرخ رود ، پارک ملت ، روستای لاویج و امام زاده قاسم هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه گذاری و خرید ویلا محسوب می‌شود. در ادامه بهترین مناطق محمود آباد جهت خرید خانه در محمودآباد و قیمت ویلا در محمود آباد را باهم بررسی میکنیم تا اگر قصد سرمایه گذاری در محمود آباد را دارید هوشمندانه تر عمل کنید.

قیمت ویلا در محمودآباد

قیمت ویلا در محمودآباد وابسته به عوامل مختلف نظیر موقعیت مکانی ، امکانات ، نزدیکی به امکانات شهری و... متفاوت است به عنوان مثال خرید ویلا در محمودآباد لب دریا که به ویلاهای ساحلی معروف هستند معمولا قیمت بیشتری نسبت به سایر ویلاها دارند، به عنوان مثال قیمت ویلا در سرخرود این شهر ساحلی بسیار زیبا از 1.5 ملیارد در سال 1402 در وبسایت 2نبش قیمت گذاری شده اند. البته ناگفته نماند که میتوانید در این صفحه رنج قیمتی  خرید ویلا در محمود آباد را مشاهده و بررسی نمایید و جهت استعلام قیمت ویلا در محمودآباد همیشه به این صفحه مراجعه کنید. 
2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.