خرید و فروش ویلا در شمال

بر اساس نوع ویلا

خرید و فروش ویلای جنگلی در شمال
خرید و فروش ویلای ساحلی در شمال
خرید و فروش ویلای شهرکی در شمال

بر اساس قیمت ویلا در شمال

خرید ویلای
لوکس و لاکچری

جدیدترین ویلاهای شمال

1

160 متر، جاده دریا، چنگاز80

2 خوابهسند ملکی
1٫900 میلیارد
1

215 متر، جاده دریا، گلیرد

2 خوابه2 سال ساختسند قولنامه‌ای
1٫200 میلیارد
1

220 متر، جاده دریا، کلوده

2 خوابهنوسازسند قولنامه‌ای
1٫950 میلیارد
3

600 متر، خیابان نور، سعادت آباد

3 خوابهنوسازسند ملکی
2 میلیارد
1

270 متر، سعادت آباد، .

3 خوابه
3٫500 میلیاردپیش‌پرداخت
1

230 متر، باغبانکلا، .

3 خوابه
1٫500 میلیاردپیش‌پرداخت

خرید ویلای
اســـــتخــردار

مشاورین متخصص ویلا در شمال

مشاورین فعال 7 روز اخیر شمال

خرید و فروش ویلا در شمال

شمال ایران با آب و هوای خنک و معتدل البته 4 فصل، جاذبه های گردشگری طبیعی و فرهنگی بسیاری دارد و به همین دلیل از جمله مقاصد محبوب برای خرید ویلا می باشد. در واقع این منطقه با داشتن طبیعت زیبا و تنوع چشمگیر در مناظر طبیعی که شامل جنگل و دریا میباشد، یکی از مقاصد پرطرفدار برای افرادی که در شهرهای خشک و کویری زندگی میکنند یا اکثرا توریست هایی که به ایران سفر میکنند میباشد. به همین جهت خرید ویلا در شمال برای بسیاری از افراد یکی از رویاهای زندگی است و علاوه بر آن می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری عالی در نظر گرفته شود چرا که منطقه شمال همانطور که در خط اول گفتیم یک منطقه روبه رشد ، توریستی و پر از جاذبه های گردشگری و فرهنگی است.

قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در شمال بسیار متفاوت است و بسته به منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد ، موقعیت ویلا (جنگلی - ساحلی -شهرکی) ، متراژ ، سال ساخت، سند و موارد دیگر دستخوش تغییراتی می‌شود. از طرفی با توجه به افزایش تقاضا برای خرید ویلا در شمال ، نرخ تورم و نوسانات بازار قیمت‌ ویلاهای شمال نیز در سال‌های اخیر افزایش یافته است البته باتوجه به افزایش قیمت ها هنوز هم خیلی ها به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال جهت سرمایه گذاری یا زندگی نیز میباشند. اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید میتوانید در همین صفحه لیست ویلا ها را مشاهده کنید یا از طریق دکمه درخواست مشاوره با کارشناسان دونبش در ارتباط باشید.


2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.

نماد اعتماد الکترونیکی