خرید ویلا در شمال

بر اساس نوع ویلا

خرید و فروش ویلای جنگلی در شمال
خرید و فروش ویلای ساحلی در شمال
خرید و فروش ویلای شهرکی در شمال

بر اساس قیمت ویلا در شمال

خرید ویلای
لوکس و لاکچری

جدیدترین ویلاهای شمال

6

220 متر، جوربند، بلوط

2 خوابهنوسازسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت
6

300 متر، جوربند، واز

3 خوابهنوسازسند ملکی
1٫500 میلیاردپیش‌پرداخت
6

380 متر، جاده دریا، ایزدشهر

3 خوابه2 سال ساختسند ملکی
1٫500 میلیاردپیش‌پرداخت
2

210 متر، لتینگان، لتینگان

3 خوابهنوسازسند ملکی
5 میلیاردپیش‌پرداخت
2

250 متر، لتینگان، لتینگان

3 خوابهنوسازسند ملکی
7 میلیاردپیش‌پرداخت
6

500 متر، سعادت آباد، ایرکا

5 خوابهنوسازآسانسور
2 میلیاردپیش‌پرداخت
6

220 متر، جاده چمستان، هراز

3 خوابهنوسازسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت
3

300 متر، کیابسر، .

3 خوابهنوسازسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت

خرید ویلای
اســـــتخــردار

مشاورین متخصص ویلا در شمال

ویلاهای
ویدئودار

مشاورین فعال 7 روز اخیر شمال

قیمت و خرید ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال با آب و هوای خنک و معتدل (4 فصل) به همراه جاذبه های گردشگری و فرهنگی بسیاری که دارد از جمله مقاصد محبوب و روبه رشد برای مهاجرت ، تفریح و سرمایه گذاری می باشد. در واقع این منطقه با داشتن طبیعت زیبا و تنوع چشمگیر در مناظر طبیعی شامل جنگل و دریا، یکی از مقاصد پرطرفدار برای افرادی است که در شهرهای بزرگ و به دور از جنگل و دریا زندگی میکنند یا احتیاج به آرامش و استشمام آب و هوای سالم و تمیز دارند. به همین جهت خرید ویلا در شمال برای بسیاری از افراد جذاب است و علاوه بر آن می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری عالی در نظر گرفته شود چرا که منطقه شمال همانطور که در خط اول گفتیم یک منطقه روبه رشد، توریستی و پر از جاذبه های گردشگری ، فرهنگی و طبیعی است و داشتن یک خانه ویلایی در شمال خالی از لطف نیست و جدای بعد مالی آن باعث آرامش روحی و روانی شما می‌شود.


قیمت ویلا در شمال

قیمت خرید ویلا در شمال بسیار متفاوت است و بسته به منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد و موقعیت ویلا (جنگلی - ساحلی -شهرکی) ، متراژ ، سال ساخت، سند و موارد دیگر دستخوش تغییراتی می‌شود. از طرفی با توجه به افزایش تقاضا برای خرید ویلا در شمال و سرمایه گذاری در شمال، نرخ تورم و نوسانات بازار باعث شده که قیمت‌ ویلا در شمال نیز در سال‌های اخیر افزایش یافته است. البته باتوجه به افزایش قیمت ها هنوز هم خیلی ها به دنبال خرید ویلا ارزان در شمال جهت سرمایه گذاری یا زندگی نیز میباشند. اگر قصد خرید ویلا در شمال تا 1 ملیارد (اقساطی) را دارید میتوانید در همین صفحه لیست ویلا ها را مشاهده کنید یا از طریق دکمه درخواست مشاوره با کارشناسان 2نبش در ارتباط باشید.


خرید ویلا در مازندران

جهت خرید ویلا در مازندران، با توجه به وضعیت بازار، می توان ویلاهایی با قیمت مناسب پیدا کرد. البته در این راه نیز باید به امور قانونی، سند و اسناد مربوط به ویلا دقت شود و در صورت نیاز از کمک مشاوران مسلط به این حوزه استفاده کرد. اگر به دنبال یک جایی برای تفریح و استراحت باشید، خرید ویلا در مازندران را در نظر بگیرید. با داشتن ویلا در این منطقه، می توانید به زیبایی های طبیعی این منطقه نزدیک تر شوید و از تک تک لحظات بسیار خاص و خاطره انگیز اقامت در شمال لذت ببرید. در ادامه اگر بخواهید چند شهر زیبا و خوش آب و هوا در مازندران را جهت خرید خانه در شمال به شما معرفی کنیم، میتوانیم به شهر های نور ، چمستان ، نوشهر ، رامسر ، تنکابن و چالوس اشاره کنیم.

2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.