خرید، فروش و قیمت ویلا در آمل

جدیدترین ویلاهای آمل

5

320 متر، جاده دریا، دوبلکس مدرن روفگاردن

نوسازسند ملکی
2٫550 میلیاردپیش‌پرداخت
4

190 متر، امیرآباد، داخل شهرک

2 خوابهنوسازسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت
3

340 متر، امیرآباد، ویلا باغ

2 خوابه1 سال ساختسند ملکی
1٫250 میلیارد
5

200 متر، امیرآباد، ویلا نمامدرن

3 خوابه1 سال ساختسند ملکی
1٫500 میلیارد
6

280 متر، کیابسر، اصلی

3 خوابهنوسازسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت
6

350 متر، امیرآباد، داخل شهرک

4 خوابهنوسازسند ملکی
1٫500 میلیاردپیش‌پرداخت
6

200 متر، امیرآباد، داخل شهرک

2 خوابهسند ملکی
700 میلیونپیش‌پرداخت
6

250 متر، جاده دریا، فرهنگ

سند ملکی
1٫500 میلیاردپیش‌پرداخت

بر اساس نوع ویلا

بر اساس قیمت ویلا در آمل

خرید ویلای لاکچری
در آمل

خرید ویلای استخردار
در آمل

سایر شهرهای شمال

ویلاهای
ویدئودار

مشاورین فعال 7 روز اخیر آمل

خرید ویلا در آمل

آمل شهری زیبا در استان مازندران است که به دلیل آب و هوای معتدل و طبیعت بکر و زیبا، از جمله شهرهای محبوب برای خرید ویلا محسوب می شود. ویلاهای آمل در انواع مختلف و با قیمت های متفاوتی وجود دارند که می توانند پاسخگوی نیازهای هر بودجه ای باشند. شهر آمل دارای مناطق مختلفی است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، منطقه هراز به دلیل آب و هوای خنک و طبیعت زیبا، از جمله مناطق محبوب برای خرید ویلا محسوب می شود و خرید خانه ویلایی در خیابان هراز آمل امروزه خواهان بسیار زیادی هم دارد. یا به دلیل نزدیکی به تهران و سایر شهر های بزرگ یک موقعیت بسیار استثنایی جهت زندگی و سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

خرید خانه ویلایی در آمل

ویلاهای موجود آمل در انواع مختلف وجود دارند، از جمله ویلاهای مدرن، ویلاهای سنتی و خانه ویلایی، که شما می توانید هر کدام از این ویلاها را با توجه به نیازها و سلیقه خود انتخاب و خریداری کنید. خرید خانه ویلایی در آمل می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد، به دلیل قیمت مناسب این مدل از ویلاها و همچنین آب و هوا و طبیعت بسیار دلنواز پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال یک مکان ایده آل برای زندگی، تفریح ​​و سرمایه گذاری هستید، خرید خانه حیاط دار در آمل می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.
در اینجا برخی از مزایای خرید ویلا در آمل آورده شده است:
آب و هوای معتدل و طبیعت بکر و زیبا
نزدیکی به تهران و سایر شهرهای بزرگ
وجود امکانات رفاهی و تفریحی
قیمت مناسب ویلاهای آمل
پتانسیل بالای سرمایه گذاری

قیمت ویلا در آمل

در حال حاضر، قیمت ویلا در آمل از حدود یک میلیارد تومان شروع می شود و تا چند میلیارد تومان نیز می رسد. ویلاهای واقع در مناطق مرکزی شهر آمل، به دلیل دسترسی بهتر به امکانات و مراکز خرید، گران تر از ویلاهای واقع در مناطق حاشیه شهر هستند. همچنین، ویلاهای با متراژ بیشتر، قیمت بالاتری دارند. ویلاهای نوساز، به دلیل امکانات بهتر و کیفیت ساخت بالاتر، گران تر از ویلاهای قدیمی هستند. البته، ویلاهای قدیمی نیز می توانند با بازسازی و نوسازی، قیمت بالاتری پیدا کنند. برای بررسی قیمت ویلا در آمل میتوانید به این صفحه مراجعه کنید و جدیدترین قیمت ویلا آمل را در هر زمان از شبانه روز استعلام کنید.2nabsh logo
راهی سریع و مطمئن برای خانه‌دار شدن

در ۲نبش بین صدها هزار آگهی ثبت‌شده جست‌وجو کنید، به سرعت ملک مورد نظرتون رو پیدا کنید و برای انجام معامله‌ای مطمئن، با مشاورین املاک معتمد و متخصص شهرتون در ارتباط باشید.